Poll: Koje kanale biste najviše voleli da IPTV doda u svoju ponudu? (moguć izbor više opcija)
You do not have permission to vote in this poll.
Sport Klub-ove kanale
36.94%
99 36.94%
History
12.69%
34 12.69%
Fox Crime, Fox Life
33.58%
90 33.58%
Kanale sa domaćom muzikom
1.49%
4 1.49%
Sci Fi, Cinemania, Motors TV
11.57%
31 11.57%
Neki drugi (navešću u postu)
3.73%
10 3.73%
Total 268 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

mts TV - opšta tema
Gotovo neizmenjen template iz septembra:

(30. Sep 2011, 00:52)laki2008 Wrote: Poštovani,
Telekom Srbija kao kompanija čini ogromne napore da pruži usluge najvišeg kvaliteta ali i da što većem broju građana omogući sve vrste usluga, kao i da u okviru postojećih usluga poveća dostupnost asortimana. Da bi se navedeno ostvarilo neophodno je ispuniti brojne preduslove. Tako na primer sklapanje Ugovora o poslovno tehničkoj saradnji sa TV kućama ne zavisi samo od nas, već i od obavezujućih Ugovora koje TV kuće imaju sa drugim kompanijama, a što je upravo i razlog zašto pojedini TV kanali još uvek nisu zastupljeni u našoj ponudi. Svakako, lista kanala se, u odnosu na sam početak pružanja usluge IPTV proširila ubacivanjem novih kanala, na obostrano zadovoljstvo, sa tendencijom da će se vremenom i dalje širiti.
Potrebe naših korisnika pažljivo osluškujemo i na osnovu istih poslujemo, shodno čemu ćemo se potruditi da u kasnijim fazama pronađemo rešenje za realizaciju, a do tada Vas molimo za strpljenje.
Reply
tako su i meni odgovorili..kada sam pitao za Investigation Discovery
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Da, a da stvar bude gora pre par dana postavio sam slicno pitanje i dobio sam isti odgovor. Lepo se oni setili da stave autamtski odgovor i kraj, glava da ih ne boli. Oni uopste ne prate zelje korisnika. Dao sam im predlog da puste AXN Crime i AXN SciFi kao zamenu za "SBB-ov" FOX Crime i SciFi. Buduci da vec imaju AXN, posebno me iritira deo u odgovoru "...Tako na primer sklapanje Ugovora o poslovno tehničkoj saradnji sa TV kućama ne zavisi samo od nas, već i od obavezujućih Ugovora koje TV kuće imaju sa drugim kompanijama, a što je upravo i razlog zašto pojedini TV kanali još uvek nisu zastupljeni u našoj ponudi."
Koliko znam Axn Crime i Axn SciFi nisu u ponudi niti u jednoj kablovskoj mrezi Srbije cak ni na SBB-u. Ova dva specijalna AXN kanala dostupna su u Madjarskoj Rumuniji,Bugarskoj,Ukrajini... Dakle niko nema autorska prava za Srbiju i mogli bi da se potrude pa da Telekom bude prvi u Srbiji. Kakve smo srece na kraju ce SBB da uzme te kanale, a Open IPTV menadzment ce i dalje da spava i na kraju da kuka kako nemaju autorska prava jer ih je SBB ili neko drugi obezbedio.
Reply
pa nemaju kad ih i ne traže, baš kako si i napisao..potpuno se slažem za AXN Crime i AXN Sci-Fi

Telekom Srbija bi mogao, da hoće, da postane eksluzivni emiter svih AXN-ovih kanala..
NEW YORK METS

Reply
Definitivno Fox Crime i Fox Life.
Reply
I ja bi isto voleo da uvedu te kanale, ali više se i ne nadam...
NEW YORK METS

Reply
(07. Dec 2011, 13:25)milosh-96 Wrote: pa nemaju kad ih i ne traže, baš kako si i napisao..potpuno se slažem za AXN Crime i AXN Sci-Fi

Telekom Srbija bi mogao, da hoće, da postane eksluzivni emiter svih AXN-ovih kanala..

Koliko mi je poznato AXN drži jako visoku cenu za svoje kanale.
AXN kanale prodaje po kombinovanom principu (kao i HBO). Npr. cena po kanalu je 1 evro po pretplatniku mesečno a minimalno 30.000 evra po kanalu mesečno recimo za Telekom ili minimalno 100.000 evra recimo za SBB.
Sve ovo ukoliko se kanal emituje u nekom dopunskom paketu, a ako je u osnovnom paketu onda je cena još veća.

Na ovaj način AXN želi da izbegne da operatori dostavljaju lažne (umanjene) izveštaje o broju korisnika kao i da natera operatore da promovišu njihov kanal.

Verujem da je ovo razlog zašto ni Telekom ni SBB nisu uzeli ove kanale.

Možda postoji šansa da Telekom prihvati uslove AXN-a ako vidimo koliko se razbacivao sa Arenom, promocijom "sve za dž na godinu dana" i slično...
Reply
(18. Jan 2012, 00:08)DING Wrote: Npr. cena po kanalu je 1 evro po pretplatniku mesečno a minimalno 30.000 evra po kanalu mesečno recimo za Telekom ili minimalno 100.000 evra recimo za SBB.

Dobro nisi rekao 10.

(18. Jan 2012, 00:08)DING Wrote: Sve ovo ukoliko se kanal emituje u nekom dopunskom paketu, a ako je u osnovnom paketu onda je cena još veća.

Potpuno nelogično.
Reply
1 evro sam lupio jer je okrugla cifra ali znajući cene nekih drugih sličnih kanala verujem da nije daleko od istine. Neka bude 0.7 ili 0.8 evra (cena koju traže)...

Šta je nelogično? Kad se kanal emituje u osnovnom paketu dostupan je većem broju korisnika pa je cena za to veća.

Editovao teddy: uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata. Takođe, u slučaju da je poruka na koju se odgovara duža, treba umesto cele poruke citirati samo rečenicu ili pasus iz nje na koji se odgovor odnosi.
Reply
Ne znam koje cene sličnih kanala ti „znaš“, ali drugi slični kanali poput Fox Lifea i Criema koštaju dvadesetak centi, plafon su mogli da porastu do trideset, pošto su poslednji javno dostupni podaci od pre 4 godine.

[Image: cenapokanalusy9.png]
Izvor: http://kablovskiforum.7.forumer.com/view...6450#26450
(u pitanju je javno objavljeni cenovnik koji Kopernikus plaća za kanale prilikom jednog poskupljenja)

Ukupan iznos je veći, a cena po korisniku mora biti manja.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)