Telemark Čačak
Srpska Naucna TV je od pre par dana u digitalnoj ponudi (DVB-C) Telemark kablovske mreze.
Reply
U digitalnom paketu KDS Telemark dodata su dva Hrvatska kanala u ponudi, a to su: RTL 1 i Nova.
Reply
Maločas sam bio u Telemarkovoj poslovnici u GM-u da se raspitam o ponudi interneta i TV, kod mene u naselju nije postojala kablovska a pre par dana su postavljeni kablovi i dalji radovi su u toku.

Ovo je spisak kanala, mesečna pretplata je 1099 din:

[Image: IMAG0566_1.jpg]

Što se interneta tiče u ponudi su paketi od 5, 10 i 20 mb/s. Ima li neko iskustava sa njihovim internet paketima, ja već 2 godine koristima mt:s-ov paket od 10 mb/s i nisam zadovoljan, treba da obnovim ugovornu obavezu pa bih da se informišem da li je bolje preći kod drugog operatera (Telemark).

Hvala na odgovoru!

Reply
@MarkoGM

Мој ти је савет да непрелазиш у ТЕЛЕМАРК СИСТЕМ јер су прво монополисти  у нашем граду а друго су очајни као кабловска телевизија! Ја сам могао да будем њихов корисник да наставим даље у стану од предходног власника који је користио кабловску али нисам желео јер имају катастрофални аналогни пријем сигнала а дигитални им је ок ко има ЛЕД ТВ као и већина кабловских оператера хрпа Пинкових канала им је у понуди интернет све зависи од пакета који желиш такав ће ти бити квалитет интернета боље да узмеш ТОТАЛ ТВ или даље да наставиш интернет од ТЕЛЕКОМа.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Sa Telemark Kablovske (Analogno/Digitalno) izbaceni su B92 i Prva TV. A nekolicinu kanala su ubaceni u digitalnoj ponudi: Nova RS, Pink Show, Pink Parada, Pink Hits 1, 2, Pink Folk 2, Pink Fashion, Fox, Fox Life. Kako Ja vidim ovo ce se lose odraziti na korisnike pomenute kablovske televizije iz Cacka, jer B92 i Prva TV su gledaniji dosta.
Reply
Upravo izlete iz (Analogne/digitalne) TMS ponude i Happy TV...
Reply
Mozda Telemark ubaci u ponudi 5 RTS-ovih kanala...  Smile
http://ozonpress.net/drustvo/zapadna-srb...2-tv-hepi/
Reply
To je sve deo ove priče Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(25. Aug 2017, 04:44)aca91kv Wrote: ... Kako Ja vidim ovo ce se lose odraziti na korisnike pomenute kablovske televizije iz Cacka, jer B92 i Prva TV su gledaniji dosta.

Quote:Menjaju kablovskog operatera zbog Prve i B92
Čačak, Lučani, Gornji Milanovac - Veliki broj građana svakodnevno se javlja u našu redakciju.... 

http://www.glaszapadnesrbije.rs/175055/m...i-b92/#lat

Da dodam i Kraljevo, par mojih prijatelja mi se zalilo, uskoro prelaze na SBB!
Reply
Na DVB-C vracena sva tri nacionalna emitera, samo sto umesto O2 stoji B92 u spisku kanala.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)