Telemark Čačak
(22. Dec 2013, 16:15)teddy Wrote: Samo neozbiljnim operaterima mreža može tako da zrači na sve strane.

Veoma zanimljiv komentar,reci mi samo na osnovu cega si ti izveo ovaj zakljucak?
Koje su tvoje kvalifikacije ili samo na osnovu toga sto si administrator dajes sebi za pravo da postavljas ovakve komentare?

Ko je po tebi ozbiljan operater i po cemu se odredjuje da li je neko ozbiljan ili ne?
Reply
(20. Jan 2014, 15:15)Bojo Wrote: Veoma zanimljiv komentar,reci mi samo na osnovu cega si ti izveo ovaj zakljucak?

Zdravog razuma.

(20. Jan 2014, 15:15)Bojo Wrote: Koje su tvoje kvalifikacije ili samo na osnovu toga sto si administrator dajes sebi za pravo da postavljas ovakve komentare?

Ma jok, treba da hvalim operatere koji ugrožavaju zemaljski prijem ljudima u blizini njihove mreže.

Facepalm

(20. Jan 2014, 15:15)Bojo Wrote: Ko je po tebi ozbiljan operater i po cemu se odredjuje da li je neko ozbiljan ili ne?

Ozbiljni operateri za početak imaju uređen sajt sa spiskom kanala za sve gradove u kojima posluju.

(14. Mar 2013, 14:29)Bojo Wrote: Recimo da kanal Minimax distribuira svoj program kablovskim operaterima iskljucivo preko Totala,B 92 info takodje,Palma +, Pink kanali itd. Tako da je normalna pojava da vidis na ekranu kada je velika oblacnost tj kad su obilne padavine da kanal nije dostupan i da vidis masku Total tv.

Ozbiljni operateri takođe imaju dovoljno velike antene, pa su prekidi u prijemu satelitskih signala vrlo retki.
Reply
Koje digitalne frekvencije koristi Telemark?
Reply
466 MHz
474 MHz
482 Mhz
490 MHz
538 MHz
546 MHz
554 MHz
562 MHz

SR 6900
Modulacija QAM 256
Reply
Hvala.
Reply
Od skoro mi kanali koji emituju digitalno kockaju sliku,da li ima jos ko ovakvih problema?
Reply
(23. Jan 2016, 17:37)milutingm Wrote: Od skoro mi kanali koji emituju digitalno kockaju sliku,da li ima jos ko ovakvih problema?

Isti slučaj već duže vreme. Prijavljivao par puta problem i ništa.
Reply
Telemark Čačak najgora usluga u evropi Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Reply
Uskoro u ponudi Srpska Naučna Televizija
Reply
@vule: Tog kanala nema u ponudi TMS-a.

Da pohvalim Telemark, popravljaju se polako.

Novogodisnja akcija!

[Image: W0xUEQK.png]
Quote:NOVOGODIŠNJA LUDILO PONUDA!!! KABLOVSKA, INTERNET I TELEFONIJA 12 MESECI SVE U POLA CENE ZA SVE NOVE KORISNIKE OD 1. DECEMBRA 50% POPUSTA NA SVAKU NOVU USLUGU ZA SVE POSTOJEĆE KORISNIKE TELEMARK KABLOVSKE. DODAJTE TELEFON ILI INTERNET I PLAĆAJTE DUPLO MANJE 6 MESECI Telemark Systems d.o.o Svetog Save br.35 32000 Čačak Republika Srbija 032 / 349-100 064 / 35-06-111 [email protected] Matični broj: 20182296 PIB: 104563566 TELEMARK SYSTEMS O kompaniji Opšti uslovi poslovanja Finansijski izveštaji Postanite naš korisnik Podrška Kontakt PREUZIMANJA Opšti uslovi poslovanja Cenovnik Telemark usluga Ugovor o zasnivanju korisničkog odnosa Standardna ponuda za uslugu terminacije poziva u fiksnu mrežu Telemark Systems-a Obrazac za odustanak od ugovora Call Centar 0700 500 505 Besplatna info linija Informacije: [email protected]

Izvor: KDS Telemark
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)