Telemark Čačak
Direktan link ka sajtu VN:

Crvenka: Afera oko prodaje kablovske televizije
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Kablovske kanale hvatam, sto kutija od pojacavaca mi je na prvu banderu koja je daleka od antena 50 metara opticki. A kablovi su mi u krug oko kuce u precniku na oko 50 do 150 metara otprilike istog kablovskog operatera Telemark.

Pink Premium ch 45 by telemark system

Edit, zalio sam se operateru, ali od toga nema nista.
Reply
Isto je tako i u mom kraju (Sremska Mitrovica). Na kanalu 42 mi se pojavljuje kanal TV 1000 Balkan, ali i Pink Premium na 45.
email: bericrasa@gmail.com skype: radoslavberic
Reply
Moze li neko da mi kaze koliko kosta uvodjenje telemarka i koje sve kanale dobijam u osnovnoj ponudi, posto im na sajtu nista ne pise.
P.S Razmisljam se izmedju ovoga i telekomovog IPTV-a, pa moze li neko da mi kaze sta je bolje, posto IPTV imam vec 6 meseci, a nisam nesto zadovljan.
Reply
Svaki operater koji nema spisak kanala na sajtu se može smatrati neozbiljnim.

Uz to, s obzirom na različitu ponudu kanala (Pink paket i Arene), rekao bih neovlašćeno koriste SBB-ov brend D3 za digitalnu televiziju na sopstvenom sajtu. Koliko vidim, prepisali su njihov FAQ:

Quote:46. Koje su prednosti digitalne televizije?
- Pored pomenutih prednosti kao što su kristalno jasna slika, savršen ton i elektronski programski TV vodič (EPG), svaki korisnik pri kupovini D3 usluge dobija mogućnost da TV kanale iz osnovne kablovske ponude prati u digitalnom kvalitetu zvuka i slike. Uz to, na raspolaganju su vam i dodatni digitalni kanali kojih nema u osnovnoj kablovskoj ponudi.

48. Da li D3 omogućava praćenje više različitih TV kanala u istom trenutku u istom domu? Šta je potrebno da korisnici urade da bi takvu uslugu ostvarili?
- Da bi ste koristili D3 uslugu potrebno je da imate instaliran digitalni prijemnik uz TV aparat. Digitalni prijemnik se može instalirati uz jedan televizor, ali korisnik ima mogućnost da se pretplati na više D3 digitalnih prijemnika.

53. Kakva je oprema potrebna za praćenje HDTV?
- Potrebno je nabaviti HD ready TV prijemnik i D3 - HDTV digitalni prijemnik koji dobijate na korišćenje od KDS-a.Analogna TV, koju gledamo poslednjih 60 godina, ima rezoluciju ekvivalentnu onoj od 720x576 piksela. Nasuprot tome, HDTV programi se prikazuju u rezoluciji od 1920x1080 piksela što u praksi rezultira slikom koja je pet puta jasnija od standardne TV slike. Razlika je više nego očigledna.

56. Da li HDTV uključuje sve TV programe?
- Potrebno je nabaviti HD ready TV prijemnik i D3 - HDTV digitalni prijemnik koji dobijate na korišćenje od KDS-a.Analogna TV, koju gledamo poslednjih 60 godina, ima rezoluciju ekvivalentnu onoj od 720x576 piksela. Nasuprot tome, HDTV programi se prikazuju u rezoluciji od 1920x1080 piksela što u praksi rezultira slikom koja je pet puta jasnija od standardne TV slike. Razlika je više nego očigledna.

http://www.telemark.rs/?q=kds-pitanja-i-...rednostidt

Inače, uopšte nisam siguran da imaju objedinjenu analognu ponudu za sve gradove. Bolje da ih pozoveš i tražiš da ti pošalju spisak na mail. Tako ćeš ujedno proveriti koliko su poslovni, što može biti dobar znak treba li se uopšte upuštati u tu priču.
Reply
Ja kada sam imao ovu kablovsku Duga - Telemark, nije imalo gde da se pogleda na internetu, vec samo u poslovnici ove kablovske distribucije. Tu daju jedan kopirani listic sa semom kanala sa rednim brojem od 1 do 70... A SBB je 3 put bolji nego Telemark, po kvalitetu i sadrzaju koja nudi ta kablovska distribucija.
Reply
NOVA RS 455 MHz by Telemark system
Mesto prijema Kraljevo

Ovaj kanal hvatam preko analogne Logaritamske antene 3 sa pojacavacem, od bandere do moje antene ima opticki 80 metara.

Test je radjen upredjivanjem sa Total tv-om - AV 1 , da se radi bas o tom kanalu.
Reply
Samo neozbiljnim operaterima mreža može tako da zrači na sve strane.
Reply
Aj da su malo cistiji kanali pa da covek precuti, al ovo su losi signali a plus mi ometa standardne kanale sa Ovcara i Kablara, a to su: Galaksija 32 CH 34 (kad nestane tu je BN TV), Happy tv CH 44 (kad nestane tu je Discovery), ... da ne detaljisem. Thumb down

P.S Zalio sam se vise puta, obecali su da ce postaviti neku prigusnicu, ali kako vidim nista od toga. Sad

Happy tv CH 44

[Image: 3GZmQdj.jpg]

Galaksija 32 CH 34

[Image: Q9EWRgZ.jpg]
Reply
Može li neko da napiše listu digitalnih kanala.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)