Stanje u etru - pričaonica
(06. Jan 2018, 21:25)opsednut Wrote: Nostalgija nije okrenula antene na drugu stranu već emituje sa lokacije Poslovni centar Ušće na Novom Beogradu a dozvola glasi na lokaciju Stojčino brdo odakle je emitovano do pre 2,3 meseca.

.

Ја сам задњи пут пре два месеца на мобилном телефону ухватио сигнал поменутог радија у Г.Милановцу са солидним пријемом сигнала у центру града сада нисам проверавао како се чује!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
(06. Jan 2018, 21:25)opsednut Wrote: Nostalgija nije okrenula antene na drugu stranu već emituje sa lokacije Poslovni centar Ušće na Novom Beogradu a dozvola glasi na lokaciju Stojčino brdo odakle je emitovano do pre 2,3 meseca.

pa to je onda jos blize meni tj gradu SM, ali se sada jaaaaaaako slabo ili uopste ne cuju.
email: [email protected] skype: radoslavberic
Reply
Mozda je promenjen dijagram zracenja i snaga predajnika, tako da se sada "samo" pokriva Beograd i bliza okolina. Pretpostavljam da je sa Stojcinog Brda signal dostigao mnogo dalje zbog razlike u visini. Ja znam iz iskustva da cak ni u Indjiju ne dostignu signali svih lokalnih stanica iz Beograda (samo na mikrolokacijama ili boljim antenama), a da ne govorim o onima iz Novog Sada, tu nema nista zbog razlike na lokacijama. Jedva stize i signal Radio Stare Pazove (na srpskom solidno, a na slovackom jedva), Radio Srem iz Rume se odlicno cuje, a iz Sremske Mitrovice nema nista. Pre vise od dve godine sam uhvatio Radio Cer i Radio Frusku Goru sa ne bas jakim signalima, kako kada. Ali zato npr. Rumuni "pice sve u sesnaest", kao da su im predajnici u blizini.
Reply
Information 
- par poruka o novom-starom piratu Majdaku su prebačene ovde
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Od kad se vise ne cuje R. Marija na 88.4 MHz FM RDS Stereo, sada se moze odlicno cuti HRT-HR Radio 1 na frekvenciji 88.3 MHz FM RDS Stereo.
email: [email protected] skype: radoslavberic
Reply
Da li neko zna da li radi radio Koprijan iz Doljevca? Išao je pre sa Kukumige ali izgleda da su antene usmerene prema Doljevcu i sa malom snagom pa se ne čuje u Nišu
Imtel Mikrotalasi 
[Image: TDO9Pxg.png]
Reply
Da, Koprijan na 94.5 radi. Mada je signal u Nišu dosta slab.
Reply
Oduzeta je oprema radio anteni ne znamo iz kog razloga spekulise se da mu je zabranjeno da emituje program i da pusta dzinglove jel ga je neko prijavio a ne zna se ko je i zbog cega.
Reply
Information 
Samo da ponovim, pošto izgleda da opsednuti nije video:

(08. Jan 2018, 03:01)Eddie Maiden Wrote: - par poruka o novom-starom piratu Majdaku su prebačene ovde

Ili da pravimo temu samo za Majdaka i ekipu?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
101.9 Hit FM (Jastrebac) emituje tišinu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)