Vizuelni identiteti zemaljskih kanala
Apsolutno se slazem, studio izgleda odlicno(u odnosu na njihove prethodne ovo je debeli iskorak). Spica je takodje dobra, stim da mi je izbor muzicke podloge nekako los, i nekako ne idu spica i muzika zajedno...Mogli su jos malo poraditi na krolu i mozfda drugaciji font...Sve u svemu, veoma dobro, pa i napredno za BH prilike...
Reply
Potseča me na Nova i HRT.
Reply
Logo dnevnika dosta sliči logou kanala TV Rusije
Reply
RTRS u 16:9 iako se i dalje igraju sa signalizacijom i logotipom, a i mnogi sadržaji su i dalje u 4:3.

[Image: 8IEnHQm.jpg?1]

[Image: dxpMsSL.jpg]
Reply
RTRS nije promenio svoj TV format u 16:9. Ostali su u dalje u 4:3. Sve je bilo samo prazno obećanje
Reply
Koliko vidim, cijeli dan imaju neke tehnicke probleme. Prvo sa tonom, pa sa slikom a onda su jedva uspjeli realizovati Dnevnik, koji je kasnio a onda zbrda zdola odradjen...Jedno cita drugi prilog ide, ili uopste ne ide prilog...Pukla i grafika na momente...
Reply
Meni je grafika (a i studio) za Dnevnik katastrofa i zaostala. Nemaju ni jedan ekran u studiju, a oni 'virtuelni ekrani' su bili standard u prošloj deceniji. Grafika za Srpsku danas je ok.
Reply
Za studio se slazem ali ce morati sacekati neka bolja vremena. Grafika mi se svidja , nista posebno niti unikatno, muzicka podloga je odlicna . Mada danas se vise ide u te retro varijante kao sto je spica za Srpsku danas.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)