OBN
Quote:A sto se tice BIH oni su sabrali gledanost koju je Bandini imala na ATV i na Hayatu

Hayat i ATV u pojedinim terminima čine jedan kanal - PLUS. Gledanost se ne sabira jer se serija nije emitovala na dva kanala. . To je jedan kanal, u zajedničkom vlasništvu, i oni su prezentovali gledanost koju je PLUS ostvario. Nikakvog sabiranja nije bilo. I to naravno, uopšte nije isto kao kad bi BN i OBN (dva sasvim različita kanala) sabrala gledanost.
Reply
Je l' mi se čini ili emituju utakmicu wide zbijeno u 4:3?
Reply
16:9 je, ali mislim da su malo sa strane skratili sliku.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Dobra emisija. Ide ponedeljkom od 23:00.

Reply
Jaoo ovi nisu normalni ROFL ROFL ROFL Nono

Quote:Tražimo DVOJNIKE SULEJMANA i HUREM...!!!

[Image: 600full-magnificent-century-poster%201.jpg]

Primjećuju li Vaši prijatelji, otkad je na OBN - u počelo prikazivanje mega popularne turske serije, da ste isti bradati Sulejman? Govore li Vam da sličite crvenokosoj Hurem, te da imate njene vragolaste zelene oči i tajanstven osmijeh?
Ako mislite da znate ko je bosanska Hurem ili možda smatrate da je upravo Vaš suprug zgodan poput Sulejmana Veličanstvenog, prijavite ih, jer OBN Televizija traži dvojnike popularnih turskih zvijezda.

Naš stručni tim, ocijeniti će ko je najsličniji popularnim junacima serije "Sulejman Veličanstveni", Sulejmanu i Hurem čija je napeta ljubavna priča oduševila milione gledatelja širom Europe.

Za sudjelovanje u nagradnom konkursu, pošaljite nam fotografiju sa podacima (ime, prezime, godina rođenja, zanimanje, adresa i broj telefona) mailom na adresu [email protected] ili MMS - om na broj 00 387 63 298 913, najkasnije do petka, 14. decembra 2012. godine.

Najuvjerljivijeg bosanskog Sulejmana i najsličniju dvojnicu Hurem, OBN nagrađuje dočekom Nove godine u Istanbulu za dvije osobe.

SRETNO!
obn.ba
Reply
VatrometVatromet ovako nešto može samo onaj ludi čaleta smislit... BS ShieldBS ShieldBS Shield
p.s. predlažem :obnbljuc: i :novabljuc:
Reply
Turci.Yuck
Reply
Prvi put sam gledao OBN.
Utakmicu Seltik-Barsa. Cinilo mi se da je fomat malo drugaciji od cistog 16:9, ali ne bih sa sigurnoscu rekao kakav je bio.
Reply
Mislim da OBN ima sasvim dobar program... pokupili su sve ono sto se u Srbiji prikazuje na vise kanala ili se ne prikazuje uopste... poput hrvatskih serija.... a koje mi uopste nije jasno zasto ih ne prikazuju u Srbiji kada ih sve ex ju republike prikazuju na nekoj od televizija....
Reply
Kako to da se i na OBN i BN televiziji pustaju Larin izbor i Ruza vetrova? :O
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)