Muzičke podloge na radiju
jos jedno pitanje, srednje tesko, gde je ovo korisceno kao instrumental

Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Fontana želja, Studio B Smile
Reply
Da li neko zna kako se zove i ko izvodi instrumental koji se sada koristi kao muzička podloga u emisiji "DRAGSTOR ZABAVNE MUZIKE RADIO BEOGRADA 202"? Mislim na onaj instrumental sa zviždukanjem, rekao bih da je iz 80-ih godina.
Reply
(28. Oct 2016, 21:21)dusans Wrote: .......Mislim na onaj instrumental sa zviždukanjem.....

koliko znam, trebalo bi da je

nznm koje zvizdukanje...

edit E. Maiden: stavljen YT tag
Televes FSM100, Televes Pro 75, Nokia Mediamaster 9800, Yamaha R-N803, Bose AM5/III, Technics 1210mkII, JBL Charge3
Reply
Jel moze neko da kaze koji je izvodjac sa akusticnom gitarom, muzicka podloga za 3kanal? U nekom lanenom kompletu u pustinji, koji se svako vece emitovati u 20h. izvinjavam se sto pitanje nije u odgovarajucoj temi!
Reply
to ti je Jonathan Butler
evo link

edit E. Maiden: YT tag
Televes FSM100, Televes Pro 75, Nokia Mediamaster 9800, Yamaha R-N803, Bose AM5/III, Technics 1210mkII, JBL Charge3
Reply
Hvala???
Reply
(28. Oct 2016, 21:21)dusans Wrote: Da li neko zna kako se zove i ko izvodi instrumental koji se sada koristi kao muzička podloga u emisiji "DRAGSTOR ZABAVNE MUZIKE RADIO BEOGRADA 202"? Mislim na onaj instrumental sa zviždukanjem, rekao bih da je iz 80-ih godina.

edit E. Maiden: +YT tag
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)