MTV, VH1...
Svi će zameniti Adria sa Europe verziju, ćekaju da Adria prestaje sa radom.
[Image: Unhhtitled.jpg]
Reply
To je jasno, ja konkretno pitam za novu situaciju, ne tražim da mi neko kao papagaj ponavlja ono što je već 100 napisano.
Ako nemaš ništa novo da dodaš kao informaciju, suzdrži se od ponavljanja istih informacija.
Reply
(06. Dec 2017, 11:08)Magic FM Wrote: Jel to na TotalTV-u zamenjen MTV Adria sa MTV Europe ? Od jutros na AVcom-u ide MTV Europe sa srpskim titlovima, a više puta sam primetio da su MTV Adria preuzimali preko TotalTV. Koliko vidim na OrionTV Aplikaciji i dalje ide Adria verzija.

Na MaxTV ide još uvijek Adria, ne znam za Total.
Reply
Na Total TV-u u ovom momentu još uvek ide MTV Adria. 31. decembar je zadnji rok da svi operateri zamene signal.
Reply
(05. Dec 2017, 22:32)Dodokoce Wrote: Jedva (ne) čekam. RIP.

Pa, nedavno "vaskrsavanje" MTV Hungary je više nego dovoljan dokaz da ukinuti kanal ne mora da znači zauvek. Obično je to privremenog karaktera, do "nekih (finansijski/politički) boljih dana".

Eto, u Zapadnoj Evropi se i pored svetske finansijske i svih ostalih kriza koje kače MTV i uopšte televiziju, do danas nije desilo da čak i "glavni" MTV kanal prestane sa radom u lokalnoj varijanti (sa izuzetkom Grčke).

Pogašene su bile u poslednjih nekoliko godina sve lokalne verzije u Istočnoj Evropi (osim MTV Polska), a tamo je zasad jedino MTV Hungary vraćen u etar, a da je jednom bio ugašen. Što znači da i MTV Adria može da nam se vrati... kada Viacom proceni da su se za to stekli finansijski uslovi.
Reply
(07. Dec 2017, 09:01)hienergy76 Wrote: Pa, nedavno "vaskrsavanje" MTV Hungary je više nego dovoljan dokaz da ukinuti kanal ne mora da znači zauvek. Obično je to privremenog karaktera, do "nekih (finansijski/politički) boljih dana".

Eto, u Zapadnoj Evropi se i pored svetske finansijske i svih ostalih kriza koje kače MTV i uopšte televiziju, do danas nije desilo da čak i "glavni" MTV kanal prestane sa radom u lokalnoj varijanti (sa izuzetkom Grčke).

Pogašene su bile u poslednjih nekoliko godina sve lokalne verzije u Istočnoj Evropi (osim MTV Polska), a tamo je zasad jedino MTV Hungary vraćen u etar, a da je jednom bio ugašen. Što znači da i MTV Adria može da nam se vrati... kada Viacom proceni da su se za to stekli finansijski uslovi.

MTV Hungary je svejedno polovičan i u jednom djelu dana samo puštaju MTV Europe sa titlovima(za reality program).
Reply
Idealno bi bilo da Adria nastavi u formi kakvu sad imaju mađari. Ovih 24h sa MTV Europe nisu baš pohvalni, besomučno ponavljanje promo-a u vreme kad negde (verovatno) idu reklame. To toliko ide daleko da jedan te isti promo možete videti bar 3 puta u jednom bloku pauza.
Reply
(07. Dec 2017, 12:11)Magic FM Wrote: Idealno bi bilo da Adria nastavi u formi kakvu sad imaju mađari. Ovih 24h sa MTV Europe nisu baš pohvalni, besomučno ponavljanje promo-a u vreme kad negde (verovatno) idu reklame. To toliko ide daleko da jedan te isti promo možete videti bar 3 puta u jednom bloku pauza.

Pa, očito se (još) nije realizovalo ono o čemu si sam ovde pisao (preseljenje MTV Adria u Budimpeštu i nastavak emitovanja odatle?), tako da će MTV Europe morati da "premosti" dok se to ne dogodi (ako se uopšte i dogodi).

A to besomučno ponavljanje promo-a i jedne te iste playliste na MTV Europe, VH1 Europe i ostalim kanalima koji idu iz Londona, ne treba ni najmanje da čudi s obzirom na to kakve mrcine-amateri tamo rade - da tamo imaju makar jednog takvog muz. programera poput Fila (onaj iz Trsta - bivši muz. programer MTV Adria), sve bi bilo drugačije. Kod njih je već godinama sve na autopilotu. Seti se samo kakav je bio VH1 Classic između 2007. i 2012. godine, a kakav je danas!
Reply
Jedino se ažurira još hrvatska verzija Facebook naloga.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)