Moderacija tema i potforuma
Nije ti obrisan, već je prebačen u odgovarajuću temu, pošto nije imao nikakve veze sa Pinkovim paketom kanala.

Možeš ga videti ovde:
http://www.rtvforum.net/thread-2319-post...l#pid64482

Ako budeš nastavio da diskutuješ o moderaciji van ovog dela foruma, dobijaćeš po 20% kazne za svaku takvu poruku.
Reply
Uzgred, nije bilo potrebe za novom temom kad već postoji tema o moderaciji.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
To sam ja bio izdvojio iz teme o Pinkovim kanalima. Evo sad je spojeno.
Reply
(04. May 2013, 23:20)teddy Wrote: , dobijaćeš po 20% kazne za svaku takvu poruku.

primetio sam da uvek kada upozoravas korisnike na ponasanje spominjes 20%
kako se doslo do te cifre?
mislim zasto bas 20..zasto ne 5..10..30?

Smile
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
Košarka.

5 ličnih i out.
Reply
zar warn procenti ovde traju večno?
kod mene na forumu ističu nakon mesec dana.

postaviš legendu i deliš različite procente za spam-offtopic (10%), trollanje (20%), ignorisanje upozorenja administratora i direktno vređanje (30%). pa ko sakupi 31-50% ban na 1 dan, 51-60 ban na 2 dana, 61-80 ban na 5 dana, 81-100 ban na 10 dana. ko učestalo radi prekršaje dobije trajni ban. i tako, uglavnom se forumaši smire nakon sankcije zabrane pristupa forumu, pa makar trajala i 2 dana. ovo kad ih banuješ odmah na trajno nemaju priliku za pokajanje.

samo predlog. Smile
Reply
Razmislićemo o tome.
Reply
Citam i povremeno kuckam po forumu jos od Kablovskog foruma, ali mi nesto bas ostavlja los ukus i kada je u pitanju citanje, a kamoli zelja za pisanjem postova. Momci, svaka cast na odrzavanju foruma, ali gledano sa strane, forum lici na privatno gazdinstvo, narocito kada su u pitanju komentari i moderisanje administratora Teddy.

Komentari koje Teddy pise ka drugim forumasima su cesto puni cinizma, bahatosti, pokusaji objektiviziranja stvari, osim kada je u slucaju Teddy koji s visine pise razne stvari, ocenjuje i procenjuje druge ljude, postove, stavove. Kada su drugi ljudi u pitanju, odmah se preti, zvoca, objasnjava kako moze i ne moze i sl.

Teddy, televiziju ne gledam skoro uopste, a nekako mi je od malih nogu fenomenoloski interesantna, zato znam dosta stvari o njoj i zato i pratim ovaj forum. Ali, da izvines, tvoji stavovi sa visine u kojima kazes "imam pametnija posla nego da gledam televiziju" predstavljaju cisto ***. Ovo kazem iz razloga sto vidim nacin na koji moderises tudje postove, kada ljudi pisu sopstvena misljenja, mozda cesto i lupetaju, pa im ti "solis pamet", objasnjavas kako i sta treba, pretis i sl. Mislim da to mozes i bolje.

Bez lose namere, pozz, Nikola

Editovao teddy: izbrisan prostakluk.
Reply
Hvala na mišljenju, svakako ću ga uzeti u obzir.
Reply
Da li postoji mogucnost da se tema, Stanje u etru Mape pokrivenosti premesti u (Important Threads) vaznije teme, gde stoje Pricaonica, Skenovi,...?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)