Moderacija tema i potforuma
Samo bih zamolio Adminove da stave "Tv etar u vašem mestu" u važne teme , ko što je i za radio isto.
Reply
Zamolio bih Adminove da izbrišu temu "Potpis"!
Reply
Što? Ok, sada je tema vezana za slučaj tvog potpisa, ali generalno može da se koristi za sve nedoumice vezane za potpis i sl.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Eddie: Jel postoji ta mogućnost da se izbriše tema Potpis, jer tu nije ništa rešeno nego samo propaganda.
Reply
(15. Jan 2012, 17:14)aca91kv Wrote: Eddie: Jel postoji ta mogućnost da se izbriše tema Potpis, jer tu nije ništa rešeno nego samo propaganda.

Ne postoji. Ne smaraj!
Reply
Još bih samo dodao da će svaka sledeća poruka u kojoj budeš tražio da se tema obriše donositi nove procente warna.
Reply
Nadam se da je ovo prava tema da postavim pitanje u vezi editovanja... Primetio sam da ne mogu editovati sopstvenu temu... a hteo bih da je dopunim, jer su mi ubacili nove digitalne kanale, pa sam imao nameru da ih dodam u spisak... Ima li neke šanse da se namesti da bar otvarači tema (ili makar samo taj podforum sa operaterima i njihovim spiskovima kanala) imaju neograničenu mogućnost korigovanja? Ono za postove je ok, dovoljno vremena da se nešto ispravi, ali ovde je zaista potrebno da to bude neograničeno.

Hvala.
Reply
Napiši novu poruku pa ću ja ili neko od modova ubaciti to u prvu poruku teme Smile .
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Ok, može i tako. Smile

Napisao.
Reply
Zasto mi je post obrisan ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)