Moderacija tema i potforuma
Ali ti jesi skrenuo sa teme (i ne samo ti). Tema nije odnos Hrvatske prema državljanima Srbije, poruke patrijarha Pavla i ulazak Hrvatske u EU, već Mitrovićevo ludilo.
Reply
Zbog cega je moja tema zatvorena!!!, a hteo sam da pomognem!!!
Hocu razlog!!! jel smeta!!! je 'l vas vredjam!!!
Reply
Ova tema je razlog, možeš da pišeš u njoj.
http://www.rtvforum.net/thread-59.html

Ne postoji ni jedan jedini razlog da tvoji skenovi budu u izdvojenoj temi.
Reply
@Hawkeye: Niste ovo dobro postupili, hteo sam da moji i od forumasa skenovi budu u jednoj temi Radio etar Aca FM a Radio etar u Vasem Mestu samo mi zauzima mesto a i neko ne pogleda sto objavljivao od skana. A ovako bi bilo lakse svi da pogledaju!
Reply
A čiji skenovi bi onda tačno bili u temi „Radio etar u vašem mestu“?
Reply
To je stvar izbora!!!
Samo da vas pitam jedno logicno pitanje?
Da li je lakse i upadljivo videti neku listu sa npr. 5 strana ili 56 strana a u "Radio etru u vasem mestu" ima sto od pisanja u kratkim crtama citata... i skana koji su retki izuzevsi "Mene". A onu temu koju sam bio napravio tu bi bili samo skenovi!

Vidim ne odgovarate a meni je jos tema zakljucana!, napravite mi jednu temu gde ja mogu Fm skenove da objavim!
Na vama je Admini da odlucite?

Nema vas da odgovorite!
Reply
Da li postoji mogućnost da se u podforumu "Obaveštenja" objavi kratko "How To" podešavanje (mogu i ja da ga spremim) Srpske tastature, jer vidim da većina korisnika koristi c umesti ć i č, itd...

Ja jedino kada postujem sa tastature telefona koristim engleske zamene "naših slova"...
Reply
Ne verujem da ovde ima neko ko ne zna da podesi srpski na tastaturi. Jednostavno, svi su naucili da pisu na engleskim, i i dalje ih imaju. Stvar navike...
Reply
korstim englesaku tastaturu i iskreno mrzi me da prebacujem na dijektrike jer ih nemam ni izgravirene na tastaturi a svoj G15 ne bih menjao za 100 č,ć,ž,š,đ Smile
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
Mene i na telefonu i na kompjuteru mrzi da pišem našim slovima. Značajno me usporava.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)