Moderacija tema i potforuma
Exclamation 
Zamerke i nedoumice isključivo u ovoj temi. Svako komentarisanje moderacije van ove teme ili potforuma biće sankcionisano.
Reply
(20. Mar 2011, 12:42)st70 Wrote: Nešto se ne sećam da si "predupredio" gomilu gluposti koje su ispisane ovde protekle nedelje o propasti Arena. Ali nema veze.

Napisao sam upozorenje jer su ta dva posta bila čist flejm i ništa više. Ako sam te poruke loše shvatio, izvinjavam se.
Što se tiče gomile gluposti, pretpostavljam da misliš na one priče o automobilima, devizama i s čim se sve oftopičilo. U momentu pisanja tih stranica nisam bio onlajn. Kada sam došao na forum, već su bile ispisane stranice diskusije. Na kraju sam i reagovao na to da se prekine sa tom pričom na temi o Areni.

(20. Mar 2011, 13:52)MARKO75 Wrote: Niko ne uredjuje forum sem modova , ali je bilo korektno da se malo smanjio dozivljaj izvragavanja ruglu ljudi koji vole da gledaju sport na TV .. Toliko napada odavno nisam doziveo ...

Molim te daj link.

(20. Mar 2011, 13:52)MARKO75 Wrote: Ti ljudi su sami sebe otkrili i imamo potpuno pravo da se takvoj glupostu i naletima odusevljenja necijoj propasti smejemo ovde .

Molim te daj link. Ovo sam video kod 1 korisnika na SBB-ovom forumu, ali ne i ovde.

(20. Mar 2011, 13:52)MARKO75 Wrote: Ja sam stigao da budem i Radujko licno na forumu samo zato sto sam osato ponizen kao visegodisnji korsnik SBB zato sti su sutnuli Arenu ...

Ovde misliš na ovu Teddyjevu poruku? Tu moraš da se žališ adminima. Modovi ne mogu da kažnjavaju šefove Mr Green . Inače čisto da te podsetim, i ti si čašćavao sa radnim mestom u SjBB-u: KF#1 i KF#2. Ako tebe nisu kažnjavali, što bi sad druge trebalo da kažnjavamo zbog istog dela?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote: MARKO75 Wrote: Niko ne uredjuje forum sem modova , ali je bilo korektno da se malo smanjio dozivljaj izvragavanja ruglu ljudi koji vole da gledaju sport na TV .. Toliko napada odavno nisam doziveo ...

Molim te daj link.

(Today 12:52)MARKO75 Wrote: Ti ljudi su sami sebe otkrili i imamo potpuno pravo da se takvoj glupostu i naletima odusevljenja necijoj propasti smejemo ovde .

Molim te daj link. Ovo sam video kod 1 korisnika na SBB-ovom forumu, ali ne i ovde.

Svaki post koji je napisao korisnik "Total" u prošloj nedelji u temi Arena Sport
Reply
Zato što se smejao (postavljao ROFL ) kao odgovor na postove ljudi koji su poverovali da su problemi tehničke a ne finansijske prirode?

Evo sada sam pogledao sve njegove postove. Gde ti tu vidiš izvrgavanje ruglu?
Reply

Quote: MARKO75 Wrote: Ti ljudi su sami sebe otkrili i imamo potpuno pravo da se takvoj glupostu i naletima odusevljenja necijoj propasti smejemo ovde .

Ako se neko smeje i piše "leti, leti, Arena". Uz to da su mu to jedini postovi na toj temi. Kako to da protumačimo?
Reply
OK, sad je jasnije na šta si mislio.

Šta je po tvom mišljenju trebalo da uradimo? On nije skrenuo sa teme ni u jednom postu, a one-lineri su česti na forumima. Na koji način je on vas isprovocirao time?

Nadam se da se od nas ne očekuje da nekoga sankcionišemo zbog priželjkivanja da neka stanica propadne.

I da, nešto što sam zaboravio danas da napišem - to što je Eddie citirao tvoju i Markovu poruku ne znači da se ta opomena odnosi samo na vas ili da ste isključivo vi odgovorni za prepucavanja i skretanja sa teme. Takođe, moguće je i da je napravio grešku.
Mislio sam da to ne treba posebno da se naglašava.
Reply
(20. Mar 2011, 23:03)hawkeye Wrote: ....
Šta je po tvom mišljenju trebalo da uradimo? On nije skrenuo sa teme ni u jednom postu, a one-lineri su česti na forumima. Na koji način je on vas isprovocirao time?

Nadam se da se od nas ne očekuje da nekoga sankcionišemo zbog priželjkivanja da neka stanica propadne.

.....

Pazi Marko75 je napisao "...i naletima odusevljenja necijoj propasti...".
Eddi mu je odgovorio "Molim te daj link. Ovo sam video kod 1 korisnika na SBB-ovom forumu, ali ne i ovde." ja sam to uradio umesto Marka75. Digla se frka bez potrebe.

Šta je trebalo da uradite? Ništa.
Imam 40 godina i shvatio sam odavno da se "u Srbiji uspeh ne prašta". Koliko sam puta čuo u razgovoru sa mojim kolegama, prijateljima da kažu za Arenu " ma ko ih j... nek propadnu kad su uzeli sve".

(20. Mar 2011, 23:03)hawkeye Wrote: I da, nešto što sam zaboravio danas da napišem - to što je Eddie citirao tvoju i Markovu poruku ne znači da se ta opomena odnosi samo na vas ili da ste isključivo vi odgovorni za prepucavanja i skretanja sa teme. Takođe, moguće je i da je napravio grešku.
Mislio sam da to ne treba posebno da se naglašava.

Shvatio sam, umem da čitam između redova.
Reply
(20. Mar 2011, 19:29)st70 Wrote: Svaki post koji je napisao korisnik "Total" u prošloj nedelji u temi Arena Sport

(20. Mar 2011, 22:24)st70 Wrote: Ako se neko smeje i piše "leti, leti, Arena". Uz to da su mu to jedini postovi na toj temi. Kako to da protumačimo?

Sad sam ih video i prebacio u Vs temu. Očito su onelineri koji nemaju nikakvu svrhu u diskusiji sem prepucavanja. Hvala Smile .
Apelujem na sve da koriste "report" dugme. Jednostavno se desi da preletim preko ovakvih postova i da ne vidim o čemu se radi.

(20. Mar 2011, 23:03)hawkeye Wrote: I da, nešto što sam zaboravio danas da napišem - to što je Eddie citirao tvoju i Markovu poruku ne znači da se ta opomena odnosi samo na vas ili da ste isključivo vi odgovorni za prepucavanja i skretanja sa teme.

Nisam ni mislio da su oni odgovorni, već da ako neko već hoće da se prepucava, ode na Vs temu i liši me obaveze seckanja/spajanja poruka i tema.

(20. Mar 2011, 23:03)hawkeye Wrote: Takođe, moguće je i da je napravio grešku.

To sam već napisao u gornjoj poruci.

(20. Mar 2011, 23:23)st70 Wrote: Pazi Marko75 je napisao "...i naletima odusevljenja necijoj propasti...".
Eddi mu je odgovorio "Molim te daj link. Ovo sam video kod 1 korisnika na SBB-ovom forumu, ali ne i ovde." ja sam to uradio umesto Marka75. Digla se frka bez potrebe.

Ponavljam: oneliner - nisam ga ranije primetio. Sad jesam Smile . Hvala na pomoći Smile . Ako ima još, javljajte.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
iz iskustva znam da su ovakve teme kontraproduktivne.
mnogo je bolje putem pp-a razresiti nesporazume.
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
(09. Aug 2011, 12:04)hawkeye Wrote: Iako je dva puta objašnjeno zbog čega su postovi obrisani, neki ljudi nastavljaju kao da moderacija foruma ne postoji.

Sledeći post koji se bude bavio moderacijom van predviđenog potforuma (uključujući i slanje privatnih poruka modovima i adminima) biće nagrađen sedmodnevnim banom. Pa samo izvolite.

Poštovani administratore ovog foruma!
Ako sam ovom prilikom nekog uvredio, a mislim da nisam ja se izvinjavam! A ja mislim da nisam toliko skrenuo sa teme da se izbrišu poruke! Ja stvarno neznam kakav odgovor da napišem da bi bio prikladan? U svakom slučaju ako sam se bavio moderacijom kako vi kažete vi me isključite sa ovog foruma! Dragomi je da ovakav forum postoji na netu za sve koji vole Radio i TV a među njima sam i ja!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)