Kartice za STB
Pozdrav svima na forumu.

Početnik sam i ne razumem se previše u kriptovanje i nacin na koji sve to funkcioniše i zato mi treba vaša pomoć.
Interesuje me da li ja mogu u moj set-top-box da ubacim karticu koja će otključavati određene kanale? Konkretno me interesuje da li mogu kupiti bulcrypt karticu i gledati kodirane kanale preko mog stb-a?

Nisam uspeo da nađem sličnu temu pa sam otvorio novu, a ukoliko sam promašio podforum, molim moderatore da premeste temu na odgovarajuće mesto.
Reply
Ne može. Kartice funkcionišu samo u njihovim službenim risiverima. To važi za sve tri platforma, Polaris, Digitv i TotalTV.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
To znači da korisnici npr u Crnoj Gori ili Sloveniji ne mogu da gledaju bulsatove kanale? Jer koliko sam ja upoznat oni nemaju njihovu platformu.
Reply
moze,dodjes u Srbiju,,ko i svi gansterbajteri,neki rodjak ti uzme risiver na njegovu LK,i ti onda pichis kuci da gledas ,a placas preko rodjaka,ovde u Srbiji,ofkors.Stara dobra fora
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply
hehe ipak sam mislio na neki legalan način. Hvala u svakom slučaju.
Reply
(22. Apr 2011, 09:14)Sloba Wrote: To znači da korisnici npr u Crnoj Gori ili Sloveniji ne mogu da gledaju bulsatove kanale? Jer koliko sam ja upoznat oni nemaju njihovu platformu.

Slovenija i Crna Gora imaju TotalTV platformu.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)