Radio Studio B
Očigledno ih snimaju i montiraju
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Prvo "govorno" izdanje podkast DJ sata Cece Đolović donosi i jednu zanimljivu, zagonetnu najavu. Smile

Usput i kratak podsetnik na Mixcloud kanale bivših muzičkih saradnika Studija B:
Pop depresija (I. Lončarević) / Svetla na kraju sveta (S. Đolović)
- Peđa Lukić
- Sredinom ulice (M. Rajin)
- Playground (Z. Petkovski)
Reply
Poslušah Cecinu najavu i deluje mi kao da će Krdžići napokon da naprave web radio u čiju muzičku i programsku šemu se oni neće mnogo mešati.
Ako joj to nije obećano još prilikom preuzimanja, ne vidim baš ni jedan motiv da ona ostane tamo i izigrava uličnog reportera na televiziji.
Reply
Ceca i nije na Studiju B još negde od maja ili juna. O tome je pričala nešto više u onom junskom gostovanju u Zaokretu koje sam pominjao na prošloj strani.
Reply
Hvala, dobro si me podsetio da to iz Zaokreta što sam stavio da odslušam kasnije napokon i učinim. Smile

Sad pregledah stare poruke u TV potforumu, u aprilu sam je video u TV uključenju kako izveštava iz grada. Kako vreme leti, bio sam ubeđen da je to bilo mnogo skorije.

Sve u svemu - odlično je što Ceca nema više ništa sa ovim sadašnjim bednim Studijom B. U opisu ovog novog podkasta stoji "za slušanje po ceo dan", znači verovatno novi web radio.
Reply
i dalje posle 1 cepa ista pesma po nekoliko puta....ne kapiram...
Reply
Na 100.8 su uskladili zvuk sa kvalitetom radija koji se nekad zvao Studio B, zvuči kao govno.
Reply
Čini mi se da je playlista sada dosta pristojnija i slušljivija... Evo šta je sviralo danas između 10 i 11:

J.J. Cale - Friday
Jamiroquai - Seven Days In Sunny June
Moby - We Are All Made Of Stars
Stevie Wonder - Superstition
Iggy Pop - Real Wild Child (Wild One)
Lemonheads - Mrs. Robinson
Eric Clapton - Change The World
Paul Weller - Broken Stones
Simply Red - Fake
The Cure - Lullaby
Feeder - Piece By Piece
B. B. King - The Thrill Is Gone
R.E.M. - Orange Crush
Angie Stone feat. Snoop Dogg - I Wanna Thank Ya 
Burning Spear - Stick to the Plan

Ono što mene čudi je potpuno odsustvo reklama...  o.O
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Šta će im reklame kad su dobili keš lovu, treba neko te reklama i da pakuje.
Videće šta će sa tim radijom kad se presele u nelegalni objekat na Dedinju.
Reply
Taj radio se nikad nece seliti na pomenuto mesto jer nema veze sa doticnim, oni su se pojavili fiktivno ostalo je glavna Ivana Vucicevic.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)