Jotel
(15. Nov 2016, 18:55)joca.ilic8 Wrote: Molim vas ko zna frekvenciju za rucno trazenje digatalnih kanala na jotel

http://www.jotel.co.rs/index.php/uputstvodtv/
Reply
Da li može neko da mi kaže kakav je Jotel danas? Pitam za sve tri usluge koje nude. Hvala unapred.
Reply
(19. Jan 2018, 22:34)mnikola91 Wrote: Da li može neko da mi kaže kakav je Jotel danas? Pitam za sve tri usluge koje nude. Hvala unapred.

Кориснички сервис је 0 (НУЛА).
Од 10 порука одговоре на једну, сајт им не функционише ни за један други град осим за Ниш, не може се обавити регистрација корисника ни прегледати рачун, рачун који ти шаљу на кућну адресу је обична уплатница без икаквих додатних података, о поскупљењима те не обавештавају нигде осим на њиховом инфо каналу, не одговарају на рекламације нити те обавештавају о броју под којом је заведена, што су дужни по закону(уредно упућене на мејл из уговора).
Када ми неко помене Јотел ја замислим неку групацију попут Алан Форд екипе из истоименог стрипа, која посао обавља из неке цвећаре или гараже. Све ово што сам ти навео траје годинама, тако да није тренутно стање, већ трајно. Рецимо, не можеш ни да видиш који канали су активни у твом граду као ни ценовник, само за Ниш, а сајт им је на нивоу семинарског рада средњошколца понављача(ово не мораш да ми верујеш на реч, иди погледај). Притом имај у виду да више од деценије плаћам рачуне у мом домаћинству и да никад ниједан нисам окаснио, дакле са моје стране немају тих проблема.

Уколико икако можеш избегни их. У односу на њих Коперникус који је раније био синоним за јадну услугу, делује професионално. Ја на моју жалост немам избор, иако стално смарам остале провајдере да улете, дао бих и више пара само да се отресем Јотел беде. У последњих годину дана мени је сигнал добар, али чуо сам за неколицину колега и познаника који имају проблеме са сликом и који имају исте муке са корисничким центром. Моја задња порука им је послата октобра 2017. и никада нисам добио одговор, као у бунар да сам бацио писмо, а није ме мрзело и проверио сам, за последње 4 год. послао сам им 8 порука и добио одговор само на једну.

Сума сумарум - квалитет кабловске ТВ+интернета није лош само моли бога да ти никада не затреба КЦ или нека информација, нећеш их добити. Аматерска организација праћена нижом ценом од конкуренције па их људи трпе.
Reply
Hvala @bitterlemon na opširnom odgovoru. Kolik cesto dlazi do prekida signala/problema/otkazivanja opreme? Ni ja nemam drugi izbor, nazalost.
Reply
Prijavi RATEL-u

Imas na njihoom sajtu kako...
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Više puta sam pisao RATEL-u oko Jotela i nikad od toga ništa nije bilo.
Odjavio sam njihove usluge još pre 6 godina i glava me više ne boli.
Lokacija Niš, Bubanj.
Svima otvoreno predlažem da kako god znaju i umeju izbegnu ovog operatera...
Negotin, Kobišnica
Bear DTV-202
DVB-T2 - Deli Jovan, Tupižnica, Belogradcik(BG), Balota (RO)
Reply
Bre, koliko para, toliko muzike...
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Da li postoji negde spisak analognih i digitalnih kanala? Piše da ih ima 60 analognih i 220 digitalnih. A spisak kanala kriju kao zmija noge. Hmmm
Ako ima neko te kanale i ako ga ne mrzi, neka odradi listu ili neka slika spisak kanala. Hvala unapred.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)