TDI radio
Zvanični sajt:
tdiradio.com

Tema na starom forumu:
TDI Radio (KF arhiva)
Reply
Mogu samo da pohvalim ovu radio stanicu i pozelim da opstanu u etru najmanje70 god, za ostalo naci ce se resenjeWink
Moje omiljene emisije su: Antidepresiv i Kontra KvizThumb up
I samo neka nastave takvim tempom i neka imaju ko dosada dosta tezgiMatori ko u Kraljevu...idemooo bicuri!!!Smile
Reply
E stvarno su najslušaniji,gde god da odem kad se pomene neka stanica svi pominju TDI,slušam nekad te emisije dobre su.Čini mi se da su JAT,Seven iz Niša i Star iz Čačka takođe njihove.
Reply
Nije Jat TDI-ov vec ove Star FM (Ca 89.1Mhz, VB 91.8Mhz, KV 95.0Mhz) i Seven (Ni 88.8Mhz). I kako su izbacili u prodaji majce (bele i crne) sa njihovim logom od radio stanice i onaj vic koji je bio hit "Ajde da ga******" sada se masovno nosi po klubovima i sl.
Reply
(04. Dec 2011, 13:53)aca91kv Wrote: Nije Jat TDI-ov

Netačno, isti su vlasnici.
Reply
Na RRA lepo pise da nisu isti vlasnici Jat i Tdi za regionalno emitovanje.
Reply
(04. Dec 2011, 14:10)aca91kv Wrote: Na RRA lepo pise da nisu isti vlasnici Jat i Tdi za regionalno emitovanje.

a nije ni Antena.... ne, ne.... Smile
Reply
Sigurno si im namestao nesto pa sigurno znas pa me zekis po maloCool
Reply
На сајту РРА лепо пише да је власник радија ТДИ(Београд) СЕВЕН(Ниш) и СТАР ФМ(Чачак) Милош Крџић из Београда и то 100%! А радија ЈАТ је власник Биљана Вуксић!
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
ne "zekim" te, najnoviji trač je da su slovenci pokupili prnje i prodali Antenu Krdžićima, koliko je to tačno - ne znam, ali JAT je 1000000000000% vlasništvo Krdžićevih.
(06. Dec 2011, 00:34)Miki Rudinski Wrote: На сајту РРА лепо пише да је власник радија ТДИ(Београд) СЕВЕН(Ниш) и СТАР ФМ(Чачак) Милош Крџић из Београда и то 100%! А радија ЈАТ је власник Биљана Вуксић!

i na tarabi piše.... Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)