Iskustva sa srpskim internet provajderima
(30. Jun 2011, 20:53)teddy Wrote: Stalni kvalitet ADSL signala pre svega zavisi od udaljenosti od centrale, a ne od provajdera, tako da bi i s bilo kojim drugim ADSL-om bio zadovoljan. Isto kao što oni koji nisu zadovoljni kvalitetom signala kod Telekoma po svoj prilici ne bi bili zadovoljni ni drugim provajderima, jer se udaljenost parice od centrale ili šum na liniji ne menja prelaskom na drugog provajdera. Povremeni prekidi i ispadi su nešto drugo i oni se mogu razlikovati od provajdera do provajdera.

Ni ja u poslednjih par godina koliko koristim Telekom na ovoj lokaciji nisam imao nikakvih problema s ADSL-om. Sa IPTV-om je povremeno bilo problema u smislu vrlo značajnog usporavanja prebacivanja koje se mora rešavati hard resetom i zaglupljivanja STB-a, kao i padom konekcije tokom gledanja programa.

Ne bih se slozio sa tobom. Koristio sam PTT, Sezam, Belnet, EUnet ali najbolji je bio Telekomov ADSL sa kojim nikada nisam imao probleme.

Sada sam na IKOM kablovskoj i isto sam zadovoljan. Ubedljivo je bio najgori PTT.
Reply
Ja sam se prijavio za ovaj eunetov internet od 4mb i iptv, rekli su da ce da me zovu sutra da potvrdim i da mi posalju opremu. Pre sam bio kod telekoma, tako da videcu da li ce mi poslati ikakav ugovor da potpisem jer oni kako mi se cini nemaju predstavnistvo za Novi Pazar...
Reply
Uz promenu ugovorne obaveze na sajtu EUneta sa 12 na 18 meseci, došlo je i do skraćivanja promocije sa 31.12. na 31.10.2011.
Reply
Ovde je** lud zbunjenog...
[Image: image1136.jpg]
Reply
Baš napiši šta su ti rekli kad ih pozoveš.
Reply
Sada sam zvao i ladno su me iskulirali za IPTV kažu ne ide 12 meseci besplatno, već ovo gore navedeno ugovor na 1 god 4 meseca po 1 din i ugovor na 2 god 9 mes po 1 din ... Koji muljatori... A o ugovoru kaže da je na 12 meseci za adsl... pojma nemam zaista sta da radim da li da im otkažem sve to i da pređem na PTT na net od 8 mb....
Reply
Evo potvrdili su mi i u mejlu i u call centru da je kod euneta ugovor od 12 meseci po duploj nizoj ceni, ugovor za iptv se NE MORA potpisivati i cena je 1390 din za 4mbps brzine. Na sajtu stoji 18 meseci i to je tipski ugovor, kada vam istekne 12 meseci oni vam ponude da budete njihov korisnik jos 6 meseci i daju vam neku promociju samo za vas npr dupliraju upload, ili download.... Tako su mi objasnili.
Reply
devojka zvala danas i pitala koji je najjeftiniji paket i dali moze da se uzme taj od 525 i rekli da ne moze i da je najmanje 650
Reply
Evo kako izgleda posle par dana korišćenja novog neta, euneta... Prešao sam sa Telkoma kod njih i za sada nije loše. Ping je jedino lošiji u odnosu kakav je bio kod Telekoma ( 40,50) i zna da izgura i do 200...
[Image: 47069480.png]
[Image: 47069591.png]
[Image: 1488403065.png]
[Image: 1488405173.png]
Reply
Imam jedno pitanje...
Pre mesec dana mi je istekao ugovor od 12 meseci kod telekoma, a ja sam potpuno zaboravio na to, mislio sam da je negde na jesen.
Šta to konkretno znači, da su mi oni automatski produžili ugovor na još 12 meseci i da sad moram da čekam da to prođe, ili mogu odmah da raskinem ugovor bez da platim neke penale?
Ako su produžili, predpostavljam da nisu po onim upola manjim akcijskim cenama, već po redovnim? Za akciju sam morao da se odjavim pa ponovo prijavim zar ne?
Ja nemam talenat!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)