Digitalna ponuda u Beogradu i Novom Sadu
Imas u digitalnom paketu Nasa vremeplov.

U Beogradu sva tri sport kluba su u osnovnom paketu.
Cekamo da vidimo povecanje cena.

I da skoci 200 dinara opet je slicno SBB-ovim cenama (1300 dinara) a ponuda je po meni u digitalnoj televiziji izuzetno dobra u poredjenju sa mnogim drugim operaterima izuzev SBB-a.
Reply
Ako se ne varam, nemačko-francuski kanal kulture "arte" je upgradeovan na HD. I za sada nema ni nemačkog audio kanala, ali ni titlova na francuskom/nemačkom. i al jazeera je sada isključivo HD.

Ja sam u dva navrata slao dopis Pošta Net sa sugestijom da kanale koji su FTA i u HD varijanti lepo upgradeuju sa SD rezolucije, ali nisam bio udostojen ni "hvala na predlogu". Pak, eto za sada jedan od 7 kanala sa nemačkog govornog područja je u HD rezoluciji. I to je početak koji, nadam se, obećava.
Reply
Na kojoj frekvenciji se nalaze ovi novi digitalni kanali u Novom Sadu(ne mogu da ih nađem)?
107 N1
144 Mini Ultra
167 Cinemania
219 Grand TV
220 Grand 2 TV
264 SK Golf
265 Lov i Ribolov
267 SK1
286 SK Golf HD
Reply
Information 
- opšta diskusija je prebačena ovde
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Prva World izbačena, ubačena Prva Max?
Reply
Skenirao DVB-C na PoštaNet.
Na novoaktiviranoj frekvenciji 458MHz idu 2 TV kanala:
168. Prva World
278. TV Partizan HD

Prva Max je zamenila Prva World na poziciji 105. (na frekvenciji 346MHz).
DVB-S2:CS on DM800HD SE Sim2.10 (45˙E - 30˙W)
mt:s vDSL Net50
Reply
Kod mene taj Partizan ubacen kad i Prva max i prebacen u poseban paket sport. Jel to neki premium sportski kanal?
Kablovski operater Gronet
Internet Telekom NET 50
Reply
Prihvatili ponudu KCN-a...
Reply
Paket sport ima sve arene sport i motors tv.

Novine su u osnovnom paketu:

Prva Max
Prva Wolrd (pomerena)
Tv Partizan HD
Reply
Na 505 u okviru 18+ i MEGA paketa krenuo Reality Kings u AVC formatu:

Quote:Poštovani korisnici, Obaveštavamo vas da se od danas u ponudi digitalne televizije emituje novi tv kanal Reality Kings. Kanal se emituje u okviru Pay TV paketa 18+, na poziciji 505. Iz tehničkih razloga (MPEG-4) nije dostupan korisnicima sa starim Technisat STB uređajima.

Izvor
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)