Digitalna ponuda u Beogradu i Novom Sadu
valjda ce ici hd risiveri jer ce mi trebati za pc jedan da bi snimao utakmice u hd kvalitetu jer na tv imam dvb-c tuner
Reply
Uzalud HD risiveri za utakmice kad nemaju u ponudi ArenaSport HD, SportKlub HD i Eurosport HD. Uzalud HD risiveri za filmove kad nemaju u ponudi HBO HD, CInemax HD, FOX HD, ... Ovo sto sam naveo kao primer ostali operateri imaju u Pay-TV ponudi, ali ih imaju.

Editovao teddy: uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata. Takođe, u slučaju da je poruka na koju se odgovara duža, treba umesto cele poruke citirati samo rečenicu ili pasus iz nje na koji se odgovor odnosi i izbegavati prenošenje slika u citatu.
Reply
ma zbog rts hd i aba lige basketa sam to reko
Reply
hbo comedy otkljucan od jutros dokle ne zna se pozdrav
Reply
Od jutros HBO Comedy je ponovo skremblovan. Inace, na sajtu Posta Net-a i Info kanalu nema nikakvih nagovestaja digitalizacije osnovnog paketa. I dalje nude digitalni STB za oko 1300 dinara + svaki dodatni u stanu za oko 1000 dinara.
Reply
Kod mene i dalje otkljucan
Reply
Sad kad sam dosao sa posla, video sam da je i kod mene otljucan. Jutros sam imao zatamljen ekran. Ako od 15. decembra poput Telekoma, SBB-a, JET TV-a, KDS NS-a uvedu ovo iz ponude HBO-a:

http://www.open.telekom.rs/iptv/news.asp...&cid=55272

obavezno se preplacujem.
Reply
Pa eto, ima telekom...
Reply
2 MKV:

Ne bih se previše nadao.
Reply
Nadao se ja ili ne nadao, u SD rezoluciji i bez Cinemax-a HBO ne vredi ni ovih 500 RSD mesecno koliko trenutno PTT za njega trazi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)