Digitalna ponuda u Beogradu i Novom Sadu
Ne postoji nikakav info o ovoj usluzi, a ista navodno postoji vec vise od godinu dana!
Cesto reklamiraju pay tv, mozda je to to?
Elem, ako neko zna nesto vise, da navede cene-uvodjenja i mesecnog odrzavanja, kao i broj kanala i kvalitet slike. Moze i jedno poredjenje sa SBB D3, ko ima bolju sliku.
kopam rukama i nogama da pobegnem od PTTa
Reply
Imas sve na sajtu uglavnom ne valja i ne isplati se http://www.kds.co.rs/usluge/Usluge-PayTV-BG.asp digitalna im je samo pay ponuda
Reply
Konacno su se udostojili da mi odgovore na mail.
Za ovu i narednu godinu nije planirana i sigurno nece biti digitalizacije osnovne ponude niti uvodjenja HD kanala u ponudu ukljucujuci i RTS HD. Nadaju se da ce nesto biti bolje mozda od 2014. godine ...
Reply
kakva šokantno iznenađujuća vest !! tuga je kada vidim ponudu sbb,ikoma pa čak i onog nesretnog radijusa i uporedim sa "našim" ptt kds. ko da porediš tv u boji i crno-beli...
Reply
Nista neobicno za drzavno preduzece u jednoj banana drzavi. Kadrovi se uglavnom angazuju preko rodbinskih ili nekih drugih veza bez elementarnih strucnih znanja i postovanja moralnih normi, bez osecaja za realnost i smisla za biznis. U Beogradu poslednji CTR televizor je prodat pre 5-6 godina. U poslednje 2 godine ne secam se da sam video takav antikvitet u prodavnicama tehnicke robe. To njima nije bio dovoljan signal da digitalizuju ponudu. Da su u proteklih 10 godina svakog meseca po jedan kanal iz osnovne ponude digitalizovali i da su svake godine po jedan kanal ubacivali u HD ponudu, ovaj operater bi bio koliko-toliko konkurentan ostalim operaterima. Ovako, novac pretplatnika je procerdan na pijanke i orgije, sluzbena putovanja, kupovinu stanova, automobila i ostvarivanje ostalih "samoupravnih" prava iz radnog odnosa. Strpicu se do dolaska Targo Telekoma u moj kraj a onda cu im uz najiskrenije emocije nadahnuto i sa obrazlozenjem u telefonskom razgovoru i preko e-maila opsovati sve zivo i mrtvo po spisku i otkazati pretplatu.
Reply
Da li vam se "vidi" RTS HD na digitalnoj? Ja dobio kanal i ton, ali sliku jok...
Reply
Нећеш ни видети када нико нема HD STB.
Reply
Facepalm
Reply
Kod mene radi,samo sto iako pise RTS HD,to nije,nego je obican digitalni sd signal.HRT 1 ima bas dobru sliku na digitalnom.Jedino je K23 HD stvarno HD.
Reply
Na osnovu postojanja kanala K23 HD, pretpostavljam da je signal RTS HD uocen u Subotici ili (eventualno) u Novom Sadu. U Beogradu ga jos uvek nema.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)