Iskustva sa PTT KDS-om
(25. Jul 2011, 15:53)Dex Wrote: Zamolio bih Vas da na Vasem sajtu aktivirate anketu koje kanale bi korisnici zeleli u ponudi.
Uvericete se da ''manji broj korisnika'' je ogromna vecina PTT KDS pretplatnika. Zar mislite da smo ''svi zainteresovani'' za KCN, DM SAT, Melos, Palmu Plus ???
Zaista je steta da Vam dugogodisnji korisnici prelaze kod drugih kablovskih sistema.
P.S. Sport Klub + je besplatan kanal a njegovim uvodjenjem penjete se visoko na lestvici kablovskih mreza Srbije.

P.P.S. Shvatite moje opaske kao prijateljske sa nadom da cemo obostrano biti zadovoljni (i provajder i korisnici usluga).

Dejan

Свака част пријатељу. ПОСТАВИЛИ СУ АНКЕТУ НА САЈТ !!! Тако треба, Фино и аргументовано.
Reply
Dzaba anketa nije mi jasno ko to trazi toliko decjih kanala kojih realno vec ima dosta posto po anketi ubedljivo vodi Bumerang Sad a mi koji smo glasali za sport klub + ili prime ne bitno ima nas dva puta manje to nije realan prikaz ja bih voleo bilo koji od ta dva da se uvedu.Glasajte ljudi ja sam svoj glas dao za SK+ mada nebi se bunio ni za Sk prime
Reply
Wink 
(29. Jul 2011, 19:51)zexking Wrote: Dzaba anketa nije mi jasno ko to trazi toliko decjih kanala kojih realno vec ima dosta posto po anketi ubedljivo vodi Bumerang Sad a mi koji smo glasali za sport klub + ili prime ne bitno ima nas dva puta manje to nije realan prikaz ja bih voleo bilo koji od ta dva da se uvedu.Glasajte ljudi ja sam svoj glas dao za SK+ mada nebi se bunio ni za Sk prime

Tasko su strucno odradili ovu anketu da svako moze da neograniceno glasa:
1. Glasas
2. Obrises cookie
3. Izvrsis refresh stranice ili pritisnes enter posto se pozicioniras na polje za unos internet adrese
4. Glasas ponovo, i tako u nedogled

Evo, sad cu da odlepim F&H od nule
Sport Klub +: 16%
Sport Klub Prime: 13%
Boomerang: 67%
Fishing & Hunting: 4%
MKTV sat: 0%

Spavajte mirno, preko noci cu bracu makedonce naduvati na 50%.

Ako ja i neki klinac mozemo ovako da laziramo anketu, sta tek mogu oni ljudi u KDS-u?
Reply
(29. Jul 2011, 19:51)zexking Wrote: Dzaba anketa nije mi jasno ko to trazi toliko decjih kanala kojih realno vec ima dosta posto po anketi ubedljivo vodi Bumerang Sad a mi koji smo glasali za sport klub + ili prime ne bitno ima nas dva puta manje to nije realan prikaz ja bih voleo bilo koji od ta dva da se uvedu.Glasajte ljudi ja sam svoj glas dao za SK+ mada nebi se bunio ni za Sk prime
Имаш право !
Reply
Ja sam glasao za Bumerang Smile
Nedostaju mi stari , normalni crtaci iz detinjstva Wink
Reply
(29. Jul 2011, 20:42)Warsong Wrote: Ja sam glasao za Bumerang Smile
Nedostaju mi stari , normalni crtaci iz detinjstva Wink

Izgleda da ti mnogo nedostaje. Inace, kanal sam gledao preko satelita i mnogo je bolji nrp. od CN-a. Cak sam skinuo u narezao neke crtace o onom petlu
http://en.wikipedia.org/wiki/Foghorn_Leghorn
Reply
Au kakva namestaljka i bezobrazluk!
Danas su SK+ i SK Prime imali po 40% glasova a sada Boomerang ima 81%!
E za ovo treba da ih zatrpamo mailovima i pozivima!
Reply
Nije nameštaljka Smile . MKV je lepo objasnio manjkavost ove ankete. Ova "anketa" ima svrhu jedino da zamaže oči korisnicima PTT-a da bude kao da se nešto radi.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Феноменално. Како се некоме дало да 3000 пута кликне? Ех...
Reply
(30. Jul 2011, 11:49)vladimir79 Wrote: Феноменално. Како се некоме дало да 3000 пута кликне? Ех...

Ne mora ni jednom da klikne. Moze da napravi mali program sa tajmer kontrolom koji brise istoriju i kukije a zatim stace po internet dokumentu i aktivira dugme Glasaj i tako u nedogled, da startuje taj program i nastavi da radi nesto drugo u kuci ili van nje. Ja sam tako danas naduvao popodne SK+ sa 9% na 29%. To je ocito juce i danas neko radio za Boomerang.Mr Green
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)