Radio S (1, 2, 3, 4)
Zvanični sajt:
radios.rs

Tema na starom forumu:
Radio S (KF arhiva)
Reply
Prema nezvničnim, a veoma pouzdanim informacijama koje imam, Radio S je postao vlasnik beogradskih radio stanica MFM i MIP!
Za sada se ne zna da li će se naziv radija MFM menjati, a sigurno je da će se naziv MIP radija promeniti.
Takođe, MFM će ostati radio stanica na kojoj će moći da se sluša isključivo strana muzika, dok će MIP radio puštati isključivo narodnu muziku.

Novu verziju website-a S Media portala, koja će uskoro biti puštena u rad, možete pogledati na http://new.smedia.rs/
Reply
Ako je tačno, onda ovo predstavlja potpuno logičan korak nakon uspostavljanja dominacije na državnom nivou.
Reply
Slušah sinoć neku novu emisiju, vodi je Đura Mornar i još neki lik... Tema bila da pomognu porodici Kovač da izaberu izvođače za Beoguziju
Reply
Ma da. Bakijeva dinastija vlada.
Reply
S ima extra muziku.....al voditelji puno pricaju....a i imaju dosta emisija....i to poneke su bas glupe...
TV prijem :
TOTAL TV 'Box NS1040' EUTELSAT 16.0E i ASTRA 19.2E
IPTV Linux STB
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Reply
Jel neko moze da mi odgovori zasto stoji na sajtovima RRA i RATELa da je radio S na 96,3mhz sa Ovcara a ne sa Rudnika? Koliko ja znam radio S radi sa Rudnika jos od 1996 do 2008 god do dodele nacionalne frekvencije da bi se preselio na 96,3mhz a Index presao na 94,3mhz.
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Ko zna stoji i da radio Kragujevac na tri frekvencije ali ima jednu cetvrtu hehehe. Valjda su bili zadovoljni pokrivenoscu...
Reply
Ma to je neka Bakijeva prica, sad je dobar signal u gradu G.Milanovcu ja znam ranije je bio katastrofa bolji je signal sa Kopaonika na 98,7mhz. Reci mi Omega kad si pomenuo radio Kragujevac nekad se dobro cuo u Gornjem Milanovcu i okolini sta je sa njim?
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
A na kojoj frekveniji se slusa S u Gornjem Milanovcu?

Radio Kragujevac veoma cudna prica, imali su dva programa imali su svoje emisije odjednom su otpustili dosta radnika, ugasili drugi program poceli da emituju samo muziku stranu i vesti koje nisu bile kao nekad i tako prosto godinama, dobili su dozvolu da budu regionalni radio i to sa predajnicima na Zezelju zatim negde oko Knica i Topole ali nista emituju oko 300w zatvoreni zgradama cuje se solidno na 7-10km ali ne svuda to je to...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)