Nove cene od 01.03.
Pozdrav svima!

Sada sam na Info kanalu video da od marta dolazi do promene cena "KDS održavanja" i internet paketa (menjaju se brzine i cene).

Cena osnovnog paketa kablovske od 01.03: 905 din.

Internet:
Entery Light do 1mb 790
Start Net do 3mb 1.590 (uz ugovor na 18 meseci brzina do 6mb)
Prime Net do 6mb 2.390 (uz ugovor na 18 meseci brzina do 9mb)
Mega Net do 9mb 2.990 (uz ugovor na 18 meseci brzina do 12mb)
V Vision do 30mb 7.990
V Power do 60mb 14.990

Reply
Divno! Jesu li barem to cene sa PDV-om ili bez PDV-a? Ne piše na info kanalu, samo pominju "minimalno" povećanje cena. Šta će biti sa nama koji smo još ranije potpisali ugovor na 18 meseci? Da li to znači da će i nama povećati brzine ili samo onima koji od 1. marta potpišu aneks ugovora?
Reply
Cene su sa PDV-om. Ja sam nedavno potpisao Kombo ugovor na 2 godine, pa iskreno ne ocekujem da me ovo zakaci, ali necu dobiti ni ubrzanje. Pretpostavljam.
Reply
Ako rade kao i SjBB, dobićeš i ubrzanje i novu cenu.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(26. Feb 2011, 00:46)sattv_lover Wrote: Jesu li barem to cene sa PDV-om ili bez PDV-a?

Cena je sa uračunatim PDV-om (iznosi na sajtu su isti kao i na uplatnici). Čini mi se da su od početka godine prestali da koriste "* - pdv nije uračunat u cenu".

(26. Feb 2011, 00:46)sattv_lover Wrote: Šta će biti sa nama koji smo još ranije potpisali ugovor na 18 meseci? Da li to znači da će i nama povećati brzine ili samo onima koji od 1. marta potpišu aneks ugovora?

To se i ja pitam. U septembru sam potpisao ugovor na 18 meseci i sada čekam da vidim šta će se desiti sutra.
Verujem da će biti kako je Eddie predvideo. Povećanje brzine i cene.
Reply
Po svakoj logici tako bi trebalo da bude, ali nikad se ne zna. Meni danas brzina ne prelazi, 1,5 mbit, najviše 2, a trebala bi da bude 4 mbita. Veliko "ubrzanje". Smile
Reply
Kod mene je još uvek stara brzina, a pošto znam da su uvek ažurni po pitanju podizanja iste, pretpostavljam da važi samo za one koji od danas potpisuju aneks, što je čisti bezobrazluk!
Reply
Nisam u mogućnosti da proverim brzinu, ali mi je drugar upravo javio da mu se internet ubrzao sa 4mb na 6mb. Znači da će i račun ubrzati do 1.590 din.
Reply
Siguran sam da će cenu da podignu, al' brzinu sumnjam. Sad
Reply
Kod mene je situacija katastrofalna! Umesto 4Mbps dobijam 1328Kbps u poslednjih desetak merenja. Na korisničkom servisu jedan te isti birokratski odgovor - prosledićemo nadležnim kolegama, i ...ništa. Opet ću u rat sa njima.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)