D3 spisak kanala i promene
(15. Mar 2017, 12:12)IR0NICAL Wrote: A Radio S Kids ima dodat video PID. Neka uklone to.

Popravljeno, a sređeni su i logotipi.

A ovo sa nalepljenim titlovima je već ozbiljno zezanje. Ako mogu titlovi da budu normalno DVB na 72h unazad za History HD, što ne mogu na samom kanalu?

(16. Mar 2017, 02:09)Eddie Maiden Wrote: - Fight channel usred SK kanala Šta reče?

Kad smo kod toga, Fight je izgleda sada u Hit paketu, a pre je bio u Plus. Ako su već prebacivali iz Plus paketa mogli su Outdoor, pogotovo što su ga sad grupisali sa dokumentarnim, al' ajde.
Reply
Umesto hrvatskog CMC kanala emituje se RTL HR na D3.
Reply
Samo za Vojvodinu ili za celu Srbiju?

Reply
Kod mene u BG isto. Sigurno test.
Reply
opet cmc
Reply
Da li može neko da snimi ovaj Baby TV u .ts formatu, pa posle da okači rezultate sa Mediainfom ovde?

Pitam zato što šta god izaberem od opcija za omer slike, kanal ostane razvučen.  :| Na drugim kanalima to radi bez problema.
Reply
(17. Mar 2017, 20:20)IR0NICAL Wrote: Da li može neko da snimi ovaj Baby TV u .ts formatu, pa posle da okači rezultate sa Mediainfom ovde?

Pitam zato što šta god izaberem od opcija za omer slike, kanal ostane razvučen.  :|  Na drugim kanalima to radi bez problema.

Ako moze nesto da ti pomogne

[Image: 2v16kc3.jpg]
Reply
(16. Mar 2017, 19:30)IR0NICAL Wrote: Kad smo kod toga, Fight je izgleda sada u Hit paketu, a pre je bio u Plus.

Jeste:

Quote:KATEGORIJA: SPORTSKI
POZICIJA: 117
KANAL: FIGHT CHANNEL
FORMAT: SD
PAKET: HIT PAKET

Btw. zna li neko koji je razlog zašto nema Radio Beograda u ponudi radijskih programa?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(18. Mar 2017, 02:20)Eddie Maiden Wrote: Btw. zna li neko koji je razlog zašto nema Radio Beograda u ponudi radijskih programa?

To je i mene zanimalo, ono sto je meni logicno da nisu bas u nekom dilu sa RTS-om (pogotovo se to vidi i oko ovoga sa REM-om, cak je bilo i na vestima RTS-sa).

TV kanale jednostavno ne mogu da eskiviraju ali zato je nastradao radio.
Reply
Information 
- SBB, RRA, RTS i novi raspored kanala => ovde
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)