Javni konkurs za zemaljsko RTV emitovanje 2018
Posle dugo vremena REM je raspisao Javni konkurs za pružanje usluge televizijskog emitovanja i medijske usluge radija putem terestričkog analognog, odnosno digitalnog prenosa na današnjoj sednici. Dobićemo nove nacionalne i regionale TV stanice, a po neko i lokalne radio stanice:

[Image: YFu3aaC.png]

[Image: Hp9f52y.png]
Reply
Stiže Bogoljub...
Reply
Znači opet muljanje, za radio ne raspisuju nacionalni konkurs iako je Fokus odavno ugašen, a za TV raspisuju za samo jednu dozvolu - očigledno se već zna za koga - iako bi multipleksi svakako podneli ulazak više novih nacionalnih stanica.
Reply
Muljanje na kvadrat.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
(20. Apr 2018, 22:06)cicoje Wrote: Stiže Bogoljub...

Super ! Welcome

Reply
(20. Apr 2018, 22:21)pjaf Wrote: Znači opet muljanje, za radio ne raspisuju nacionalni konkurs iako je Fokus odavno ugašen, a za TV raspisuju za samo jednu dozvolu - očigledno se već zna za koga - iako bi multipleksi svakako podneli ulazak više novih nacionalnih stanica.

Sto muljanje? Ja iz ovog teksta nigde ne vidim za koliko se tv stanica raspisuje konkurs?Samo odakle ce se emitovati.

Gledajuci po tackama:

1.Cela Srbija, znaci sa svih predajnika i repetitora
2.Avala
3.Cot i 5.Cot(u nastavku pod tackom 5 spominje se zona Subotica/Sombor posto MUX-1 u obe zone ide na istom 40.kanalu u SFN)
4.Besna kobila i 10. Besna kobila
6.Jatrebac/Goc
7.Rudnik/Crni vrh i 9.Rudnik/Crni vrh
8.Tupiznica(u nastavku i Deli Jovan )

Po meni ako ovo ima ikakvog smisla,onda ispada jedna TV satanica na nivou cele zemlje,jedna preko Avale,dve preko Cota,jedna preko Subotice/Sombora,dve preko Besne kobile,jedna preko Jastrpca/Goca,dve preko Rudnika/Crnog vrha,jedna preko Tupiznice i jedna preko Deli Jovana?
Reply
(20. Apr 2018, 22:06)cicoje Wrote: Stiže Bogoljub...

Možda i TOP s obzirom na poslednje dogovore Mitrovića, Vučića i KKR-a.
Reply
A možda N1. :D
Zamislite reakciju Zubatog gmaza.
Reply
Kao što već rekoh na drugoj temi, svi ovi dogovori KKR-a i Mitrovića i Vučića s druge strane jedino mogu voditi zauzdavanju N1. I svi zadovoljni.
Reply
Frekvencija 107.1 za Suboticu je iz mreže bivšeg nacionalnog radija Fokus. To znači da su ili pronašli zamensku frekvenciju za Suboticu za tu mrežu, ili da ne nameravaju da tu mrežu stave na konkurs.
Što se tiče ostalih lokalnih radio-stanica, to su koliko ja znam frekvencije:
Ljig 99.5
Guča 87.7
Knić 95.4
Futog 99.5 (verovatno najzanimljivija od svih tih frekvencija, zbog blizine Novog Sada)
Lazarevac 89.3
Inače, ima slobodnih FM frekvencija u još puuuuno opština u Srbiji, valjda će raspisati konkurs i za njih.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)