Šarenica - RTS
"Žikina šarenica" je normalno Žikina, ali "Šarenica" je RTS-ova.  ROFL  TV

[Image: Screenshot_2018_02_22_21_31_11.png]
rts.rs
Reply
Da li se zna ko ce biti novi voditelj na RTS? Nadam se da ne bude Milan Popovic kao sto se prica, jel on u "60 narodnih..." i u novogodisnjim programima mi je isao (posebno sa onim glupim skecevima) na k.... Furious

Jedino sto mu je valjalo to je "Zadnja kuca, Srbija".
Reply
Šarenac u "Šarenici": Porasli smo na 2 metra!
Reply
Slobodan Šarenac i Ana Babić vodiće RTS-ovu "Šarenicu" ROFL
(Blic) KONAČNO ODLUČENO! Evo koji PAR će voditi novu ŠARENICU na RTS umesto Žike Nikolića
Reply
Cudan izbor, uopste mi ne idu za ovu emisiju.
Reply
Zaista jako cudno, nisam uopste ocekivao njih dvoje kao voditeljski par, zato sto se Ana (Emic) Babic tek pre par meseci vratila u jutarnji program posle porodjaja (sad je i pitanje da li ce ona i dalje ostati u jutarnjem?) A za Sarenca mozda ce posebni znacaj da ima taj novi-stari naziv "Sarenica", da li su hteli malo da se igraju sa njegovim prezimenom? To znaju samo oni sa RTS-a... Stars
Reply
Evo i od RTSa:

(RTS) Ана Бабић и Слободан Шаренац водитељи „Шаренице“
[Image: 7VUcxCd.png]

Bolje da su ugasili emisiju i uradili nešto novo.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Upravo tako, izgleda da ni sam Sarenac nije neki veliki optimista, jel misli da ce se emisija "probiti" posle pet-sest emisija (ili nece uopste). Ako se ne varam na PPP Forum neko im da max. sest meseci... Ninja
Reply
6 meseci je mnogo. Dajem im fore do leta. Recimo početak juna i odlazak na letnji odmor sa koga se neće vratiti.

'Ajd' videćemo Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Pa na leto ce (valjda) voditi one spec. emisije posvecene SP u fudbalu u Rusiji, zato se sad ustimavaju.
email: bericrasa@gmail.com skype: radoslavberic
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)