Novogodišnji program 2017/18

Keep light - to su oni sa jelkom od 83 hiljade evra.
Reply
Ko zna koliko su im iz RTS-a platili... Confused
Reply
(02. Jan 2018, 17:17)laki Wrote: Keep light - to su oni sa jelkom od 83 hiljade evra.

I 200 hiljada € za dodatne ukrase i ko zna koliko € za prethodnih desetak godina.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Gledam ovu reprizu novogodišnjeg programa na RTS-u, Rale Simić je Bog. ROFL

Uvek najraspoloženiji, najrazigraniji. Što se kaže, vidi se da je neki čovek iz naroda. :D
Reply
Новогодишњи програм РТС1 је имао у Србији рејтинг 10,2, и шер 21,8%:

http://www.rts.rs/page/rts/ci/CIPA/story...izije.html
Reply
(03. Jan 2018, 13:59)Kanidja Wrote: Gledam ovu reprizu novogodišnjeg programa na RTS-u, Rale Simić je Bog. ROFL

Uvek najraspoloženiji, najrazigraniji. Što se kaže, vidi se da je neki čovek iz naroda. :D

Meni je Toni Bedalov bio takodje vrh. Pravi je smeker i lala. :D Wow
Reply
Sviđa mi se ovaj font za prevod.  Wow  Mogli bi tako i da emituju filmove/serije.

Inače, primetio sam da ovih dana opasno "prepisuju" jedni od drugih po pitanju emitovanja filmova.  Stars  ROFL Ili se to meni samo čini.  Glare  Đangova osveta bila je pre neki dan na nekom Pinkovom kanalu, večeras na RTS-u, zatim "Odmor" (The Holiday) bio je pre neki dan na Prvoj, u nedelju ide na O2. "Lanac osvete" (Seeking Justice) bio je na hr Novoj za vreme novogodišnje noći, u ponedeljak emitovaće ga O2. "Čudesni Spajdermen" bio sinoć na RTS-u, ali i nekom Pinkovom kab. kanalu.  Kolutam očima Naravno, da ne zaboravim Kamiondžije (RTS i neki bh kanal (nisam zapamtio koji)), ali i Prvu i FOX movies koji su film "Nevolje u raju" (Couples Retreat) izvrteli bezbroj puta itd.
Reply
Daj Bože da RTS skloni ovaj žuti titl i stavi ovaj iz najava.
Nego, danas bila neka Božićna emisija sa voditeljima RTS-a i Miloš Krivokapić (sportski komentator) poče da peva  Stars Pljus
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)