Novogodišnji program 2017/18
(24. Dec 2017, 00:11)stonecoldcrazy666 Wrote: Jos samo da resimo misteriju da li ce Zone biti za Bozic a Ivkova slava za SNG ili obrnuto.
Rešena je i ta "misterija". Zone za Badnji dan, Montevideo na Badnje veče i Božić.  Facepalm

Inače, Nemanjići spadaju u poklon RTS-a za ove praznike (zajedno sa Komšijama i Pet). Emitovaće sada samo prvu (pilot) epizodu. Narednog vikenda u istom terminu Porodično blago. Facepalm

(22. Dec 2017, 19:53)dimic Wrote: Bilo bi lepo da umesto Zone Zamfirove iz 2002. puste 2. deo iz 2017.
Tu utakmicu je RTS izgubio.

(PINK.RS) Premijera drugog dela NAJGLEDANIJEG DOMAĆEG FILMA 1. januara u 20h na TV PINK! (VIDEO)
[Image: Zone2.jpg]

Grandovo Pinkovo novogodišnje slavlje

Reply
Ostali bh. kanali:

BHT1:
[Image: bht1.png]

Federalna TV:
[Image: ftv.png]

OBN:
[Image: obn.png]

TV1:
[Image: tv1.png]

BN:
[Image: bn.png]

Hayat
[Image: hayat.png]

ATV:
20:00 Kursadžije, novogodišnji specijal
23:00 Koncert: Dejan Petrović i Big band
01:00 Film: Američki gangster
03:30 Film: Wolfman
Reply
Reklama iz novina za novogodišnji program na Pinkovim filmskim kanalima:

[Image: LQBDIdr.jpg]
Reply

Reply
(V. Novosti) NOVOGODIŠNjI PROGRAM RTS: Šest studija za šest decenija
[Image: 4DWrEcq.jpg]
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
U novogodišnjem programu RTS1, u delu "devedesete" matrice većine pesama su loše, a kvalitet zvuka na pesmi "200 na sat je kriminalan.
Reply
svaka cast za Hrt1 i novogodisnji specijal emisije A strana..veceras definitivno najbolji program za moj ukus
Reply
(27. Dec 2017, 13:22)selk Wrote: Jel je ove Godine to snimano u Grandu ili će ići neka montaža snimaka iz prijašnjih emisija i Godina.....

S obzirom da se pojavljuje Đoša, koji je preminuo, onda je u pitanju montaža prethodnih emisija Facepalm

Ove godine najgori program do sada.
Reply
Jedino se RTS potrudio kao i prosle godine u vezi programa,ostali katastrofa!
Reply
Srecna nova godina svima iz Berlina! Tri Prsta

RTS ne hvalim cesto, ali je njihov program za novu godinu bio zaista impresivan, cak i Nemci ovde ne podizu tako nesto na noge a imaju para bez kraja. Gledala je RTS-ov show moja majka preko internet-stream (ja sam u delovima). HRT 1 ovde se preko kablovske poceo videti negde pre 23 sati jel su im sve emisije bile kriptovane, tako da sam jako malo gledao, ali mogu da kazem da mi se njihov program uopste nije dopao kada se uporedi sa RTS-ovim.  Thumb down

Pa oni imaju mnogo vise finansijske mogucnosti, a onda naprave nesto ispod samog proseka. Drugih godina je bila emisja "Ljepe njihove", pa barem se zna sta ocekivati od te emisije, a ove godine su imali nesto sasvim drugo i opet nije bilo dobro. Stars
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)