Falcom DVB-T2 risiveri
Ja se izvinjavam ako sam promasio temu,hteo sam napisati iskustvo sa Falkom c3400 combo risiveru sa t2 i s2 konfiguracijom.Inace Satelitski/zemaljski risiver ima u sebi wifi,rucno ubacivanje Tandberg,PowerVu isl kljuceva i veoma cistu sliku.Cena mu je 4500 dinara.Mene sluzi vec mesec dana...
[Image: falkom.jpg]
[Image: image.jpg]

OPIS PROIZVODASPECIFIKACIJARECENZIJA

Glavne karakteristike:

Full HD digitalni TV prijemnik sa DVB-S2 satelitskim i DVB-T2 zemaljskim tjunerom
HDMI video izlaz za povezivanje sa novijim i SCART izlaz za povezivanje sa starijim televizorima
PVR funkcija za snimanje TV programa na USB memorije (ima jedan USB ulaz)
TimeShift funkcija za pauziranje TV programa (uz povezanu USB memoriju)
Media plejer, podržava reprodukciju popularnih multimedijalnih formata sa USB memorija
LED ekran sa osnovnim informacijama
MPEG-4 / H.264 kompatibilan
DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 i USALS kompatibilan
RS-232 serijski port
Mogućnost nadogradnje softvera preko USB / OTA
Dimenzije: 240 x 230 x 55mm, 850g
Reply
Pa mogao si da napraviš novu temu, nije to tako teško.

Koliko ja vidim po tim specifikacijama, uređaj nema WiFi. U jednom oglasu se spominje da ima podršku za spoljni USB WiFi stick s određenim čipsetom (kao i neki drugi sat-risiveri), koji služi za CS, a košta 5000 kod jednog ili 45 evra kod drugog prodavca na Kupujemprodajem, kod nekih drugih ide čak i na 50 evra. Taj prvi prodaje i WiFi stikove za 1000 i 1500. Na Avmarketu prijemnik košta 5500, a na Optibox.rs 45 evra.

Gde si ga našao za 4500?

Edit: evo i specifikacije sa Optibox.rs:
[Image: eh7WeTp.png]
https://www.optibox.rs/webshop/proizvod/...yer-SB-PVR
Reply
Izdvojio sam ove poruke u novu temu Smile . Mislio sam da već imamo temu o Falcomima Confused . Često su bili pominjani ovde.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Moze li da radi CS na ovom risiveru?
Reply
(15. Nov 2017, 12:11)milutingm Wrote: Moze li da radi CS na ovom risiveru?
Na Falkom C3400 moze da radi.Pitao sam coveka koji mi je prodao ali i u sistemu kodiranja izbacuje pored tandberg,powervu i ccam i drugi.
Reply
(15. Nov 2017, 15:06)AlekLO Wrote: Na Falkom C3400 moze da radi.Pitao sam coveka koji mi je prodao ali i u sistemu kodiranja izbacuje pored tandberg,powervu i ccam i drugi.

Gde ga ima za 4500
Reply
Jedino ako je kupio u BiH, tamo je 70KM oko 4.300 din.

[Image: Screenshot-2017-11-15_Falcom_C3400_Full_...DVB_T2.png]

Reply
(15. Nov 2017, 15:06)AlekLO Wrote: Na Falkom C3400 moze da radi.Pitao sam coveka koji mi je prodao ali i u sistemu kodiranja izbacuje pored tandberg,powervu i ccam i drugi.

Da li si nabavio ovaj prijemnik? CCcam nije sistem kodiranja, već emulator.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)