Pomračenje kanala iz regiona
[Image: gIhsDJx.png]
Naziv stare teme je bio: Pomračenje HRT-a, ali ovako se odnosi na sve regionalne kanale (HRT, RTL, NOVA TV, OBN, RTRS, FTV itd.).
----------------------------------------------------------------.

SBB već neko vreme gasi OBN na D3 za vreme emitovanja serije Gumuš.

Primetio sam već nekoliko puta prilikom listanja kanala na D3 da za vreme ove serije OBN ne radi ni na D3.

Što se sporta na HRT 2 tiče i dalje ide normalno na D3, s tim da sada, npr. za fudbal, na EPGu više ne piše koja utakmica je na programu već samo "nogomet".
[Image: 315_wikipedia-logo.gif]  
Reply
Inace jos jedan dokaz da SBB radi kako mu odgovara je da su veceras uredno ostavili OBN I MC - Aris .
Naravno Arena ima pravo na LE a ima i malo sporta na SBB pa pustaju . Inace na IPTV OBN je iskljucen ..
Reply
Analogno ili D3? U svakom slučaju, UEFA EL su ove sezone kako-kad gasili na analognom OBN-u. Isto kao i pre, tako da nije to nikakav dokaz.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Analogno SBB .. Inace serija posle toga je zamracena .Dakle jasno kradu i "zatvore " oci da puste ono sto nemaju u ponudi u ovom slucaju LE . Inace voleo bas bih da vidim njihovu reakciju da IPTV slucajno pusti signal Atlas a koji pusta Premijer ligu ...
Reply
(15. Feb 2011, 23:46)MARKO75 Wrote: Inace voleo bas bih da vidim njihovu reakciju da IPTV slucajno pusti signal Atlas a koji pusta Premijer ligu ...

Evo ti odma' reakcije iz prve ruke: ne gase slovenački TV3 za vreme Premijer lige iako ide isti meč na nekom od SK. Uzgred, Atlas koji mi imamo ne daje direktno Premijer ligu već samo snimak kasno uveče pa se ni to ne gasi na SjBB-u (anal./D3).
Reply
(16. Feb 2011, 01:27)Eddie Maiden Wrote: Evo ti odma' reakcije iz prve ruke: ne gase slovenački TV3 za vreme Premijer lige iako ide isti meč na nekom od SK. Uzgred, Atlas koji mi imamo ne daje direktno Premijer ligu već samo snimak kasno uveče pa se ni to ne gasi na SjBB-u (anal./D3).
Slovenacki TV3 ne ide u IPTV Telekoma koliko znam Surprise
tako da sve i da hoce IPTV ne radi ovo sto radi SBB sa zamracivanjem i zaboravljenjem da zamraci Arenina prava ----jadno bas --- jel su godinama ubedjivali da se autorska prava moraju postovati .. Izgleda samo kada sbb odgovara citaj D3 i HRT Nono

Reply
(20. Feb 2011, 19:11)MARKO75 Wrote: Slovenacki TV3 ne ide u IPTV Telekoma koliko znam Surprise
tako da sve i da hoce IPTV ne radi ovo sto radi SBB sa zamracivanjem i zaboravljenjem da zamraci Arenina prava ----jadno bas ---

Pa i nema na IPTV. Ja sam ti napisao kako radi SBB u svom D3 sa pravima "svoje ikebane" (kako si ih više puta nazivao) SK.

(20. Feb 2011, 19:11)MARKO75 Wrote: jel su godinama ubedjivali da se autorska prava moraju postovati .. Izgleda samo kada sbb odgovara citaj D3 i HRT Nono

Ništa ti nisi shvatio Tužno ne
Reply
(20. Feb 2011, 20:05)Eddie Maiden Wrote: Pa i nema na IPTV. Ja sam ti napisao kako radi SBB u svom D3 sa pravima "svoje ikebane" (kako si ih više puta nazivao) SK.

Ništa ti nisi shvatio Tužno ne

I cenis da pisemo o istom Naklon
Dva kanala koja su u SBB pustaju se oba u D3. Dva kanala koja nisu u SBB od toga ovaj jedan Arena je nosilac prava za LE u Srbiji, onda se gle cuda "zaboravi" OBN da se zacrni .Odmah posle toga se taj isti OBN zacrni kada pocne serija koju emituje Prva tv FacepalmFacepalm
Reply
(20. Feb 2011, 21:47)MARKO75 Wrote: I cenis da pisemo o istom Naklon

Izgleda da ne Facepalm . Ja ti lepo crtam kako se SBB ponaša kontradiktorno u vezi prava čak i u slučaju kada bi to njih trebalo da pogodi i da to nema nikakve veze sa plaćenim pravima već jedino sa time kakvu će korist/štetu da ima po SBB.

(20. Feb 2011, 21:47)MARKO75 Wrote: Dva kanala koja su u SBB pustaju se oba u D3. Dva kanala koja nisu u SBB od toga ovaj jedan Arena

Ovde sam se pogubio: jedan kanal je Arena. Koja su ostala tri kanala? Confused Pretpostavljam da su ovi u SBB: OBN i TV3? Confused

Uzgred, oko 7 popodne je išla normalno turska sapunica.
Reply
Jadna politika SBB po pitanju zamracivanja se nastavlja ..
Veceras na Areni 1 ide Hrvatska - Izrael iz tog razloga ide gle cuda slobodno HRT2 u analognoj ponudi ..
Slicno se radilo i kod LE sa OBN ...
kad prava prenosa imaju neke druge kuce da nisu Arena RTS . B92 i ostali onda se zatamljuje slika bez pogovora na HRT 1 i HRT 2 Facepalm
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)