Blokirane IP adrese
U čeku je fora da su sve IP adrese hrvatskog VIP-a (mobilni internet) blokirane od ovog foruma. Već dugo uopće ne mogu pristupit forumu preko mobitela sa HR VIP IP adresom, a ona je uvijek različita. Kad uključim američki VPN sve radi. Još na niti jednom forumu mi se nije desilo takvo što.

[Image: Dqzvl5U.jpg]
Reply
Probaj sad ponovo.

Svi blokirani rangovi IP adresa su obrisani jer se pokazalo da prave više štete nego koristi.

Ukoliko i dalje imate problema sa pristupom forumu preko svoje trenutno dodeljene IP adrese molimo da nam javite slanjem maila ili direktno na forumu pomoću nekog VPN-a.
Reply
O vidi vidi sad radi - odlično! Thumb up 

Zahvaljujem.
Reply
(14. Apr 2017, 11:15)hawkeye Wrote: rangovi IP adresa 
Kaže se opsezi.   :P
[Image: 315_wikipedia-logo.gif]  
Reply
Hvala. Kaže se, ali kad ti mozak radi, ali meni je izgleda malo šlajfovao kad sam to pisao Smile
Reply
(15. Apr 2017, 14:50)hawkeye Wrote: Hvala. Kaže se, ali kad ti mozak radi, ali meni je izgleda malo šlajfovao kad sam to pisao  Smile

mora da ti je bilo nesto toplo oko srca i da si se setio dobrih starih vremena kad je zbog tebe SBB banovao ceo opseg IP brojeva pa si zaslajfovao Smile
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)