Problemi Telekoma sa emitovanjem kanala Discovery grupe
(13. Apr 2017, 16:50)popbons Wrote: Ne. IDX HD nije bio u ponudi. Bio je DTX HD, tj. Discovery Turbo Extra.

Sad su ga ubacili, zato pitam.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Evo zvanične informacije sa njihovog fejsa:

"Poštovani korisnici usluga mts TV
Sa radošću vas obaveštavamo da kanali iz Discovery i Eurosport grupe se ponovo nalaze u ponudi mts TV.
Kanali su bili u prekidu zbog pregovora oko postizanja najboljih komercijalnih uslova, kako ne bi došlo do povećanja cene naknade osnovnog TV paketa.
Sve naše korisnike molimo za razumevanje jer smo činili sve napore da izađemo u sustret vašim željama da kanali ostanu u našoj ponudi pod istim uslovima. Izvinjavamo se zbog neprijatnosti i želimo vam da nastavite da uživate u mts TV ponudi."

Informacija sa mts.rs

I ono najvažnije, odgovor na pitanje jednog od korisnika: "Poštovana, kanali Discovery Science i DTX neće biti više u ponudi ostali kanali su dostupni na istim kanalima i pre isključivanja."

"Eurosport 1 HD trenutno ima tehničke probleme koje rešavamo. Po rešenju smetnje biće omogućeno emitovanje. U okviru HD paketa imamo novi kanal u ponudi ID xtra na broju 730."
Reply
Hajde ovo je bar delimično dobro za mene. Svi kanali koji su i rqanije bili u osnovnom mtsTV paketu, sada su ponovo tu. A to je svakako i jedini paket koji ću ubuduće koristiti.
___________________________________________________________________________________
SBB: TRIO Gold paket

MTS TV: Osnovni paket
ADSL: Net 10

Reply
Ovi još uvek nisu vratili ESP2?
Reply
(23. Apr 2017, 09:07)nidzesi Wrote: Ovi još uvek nisu vratili ESP2?

Vratili su ga u osnovni paket. Jedino ne znam tačno šta se dešava sa HD varijantom, jer je HD paket kod mene zaključan i nemam ni potrebu da za njega plaćam dodatak na pretplatu...
___________________________________________________________________________________
SBB: TRIO Gold paket

MTS TV: Osnovni paket
ADSL: Net 10

Reply
Vraćena oba Euro sporta u HD.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)