Problemi Telekoma sa emitovanjem kanala Discovery grupe
Nista, ajde da se nadamo da je u pitanju neki problemcic koji ce biti brzo resen, ako nije tako neka ubace Sport klubove eventualno Foxove kanale kako bi izvadili fleke, mada cisto sumnjam da su sposobni za tako nesto.
Reply
Ahaha da li si realan ? Kakav Sk i Fox na mts-u?
Ovo sa Discovery grupom ne sluti na dobro. Digi je isto imao pre nekoliko godina slican problem pa su na kraju krenuli sa svojim kanalima Digi sport, Digi world, Digi life...
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Eurosporta i ostalih kanala o kojima se ovde piše više nema ni na mtsTV GO. Tražio sam im preko njihove Facebook stranice objašnjenje, kao i za naplaćivanje Stingray Music paketa koji je bio deo osnovnog paketa (i bez ikakvih najava da će se dodatno nalaćivati) u trenutku kada sam sa njima sklopio ugovor, ali su mi 'ladno obrisali objavu, pa odmah zatim i drugu u kojoj sam konstatovao koliko je to od njih neoprofesionalno. Sačuvao sam tekst druge moje poruke:

"Hajde što "brišete" kanale iz ponude koju vam uredno plaćamo (počelo je od HRT-a...) ili ih iz Osnovnog (Stingray Music) prebacujete u dodatne pakete koji se i dodatno plaćaju, ali zašto mi odmah obrisaste i poruku u kojoj sam od vas zatražio informaciju i objašnjenje?! Mislite da ste tako rešili probleme? To, zapravo, o vama govori više nego što mislite... Hvala, što vas za to plaćam svakog meseca 5.000 dinara!"
Reply
(04. Apr 2017, 21:01)fmnebo Wrote: Zvao mts i kazu da je trenuti prekid Discovery i Eurosport kanala. Bice uskoro vraceni. Resavaju se problemi oko distribucije kanala.

Trenutni prekid u njihovim "glavama". Verovatno nisu platili "kintu" pa ih isključili. Kako to da se kod Telekoma uvek događa nešto ovako? Menadžment nije reagovao na vreme. Ne verujem da nisu dobili nikakvo obaveštenje unapred ako je problem sa plaćanjem ili promenom uslova. Nedopustivo je da korisnici ostanu bez slike zbog ovakve aljkavosti. Nije tu nikakav tehnički prekid. Npr. IKOM koji je trenutno u procesu prodaje, uredno ima sve te kanale.  Glare
Reply
Plus što su ti kanali izbrisani iz sistema, da je samo crn ekran pa da kažemo da je došlo do nekog prekida signala.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Evo šta su mi odgovorili jutros između ostalog:

Quote:
Poštovani gospodine *******,

Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam se obratili.
Ulažemo sve napore kako bi Vam TV kanali ponovo bili dostupni.
...
Reply
Mislim da će na kraju da ih vrate (ako je samo cena problem). Ipak su to najpopularniji kanali, pogotovo Discovery i i ES. Ne znam kako bi nastavili bez njih.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Discoveryjevi kanali i Eurosportovi nestali su iz zvanicne ponude MTS-ovih paketa sa sajta i iz EPG-a.
https://www.mts.rs/privatni/televizija/m...ovni-paket
https://www.mts.rs/tv/mtstv/epg

MTS na FB-u u odgovorima besnim korisnicima tvrdi da "ulazu sve napore" da ponovo budu dostupni.

[Image: jjEcn4J.png]
https://www.facebook.com/mtstvojsvet/pho...22R9%22%7D

Ovo su samo neke korisnicke objave (one duze), ima ih jos.

Moglo bi ovo u posebnu temu, lakse ce ljudi naci informacije o izbacivanju preko Googla, a ako MTS trajno ostane bez Eurosporta i Discoveryja to ce biti uocljivije pa ce biti manja sansa da se ljudi zeznu i bez svesti o tome uzmu njihovu ponudu.
Reply
I Mtel je izbacio

Quote:Obavještenje za korisnike Open IPTV usluga

Poštovani korisnici,

Obavještavamo vas da će, zbog procesa reugovaranja sa isporučiocima televizijskog sadržaja za Open IPTV, kanali Discovery, TLC, Animal Planet, IDX, Disc. Science, Eurosport, Eurosport2 biti privremeno obustavljeni.

Uživajte u ostalih 194 kanala u Open-u, kao i u Open videoteci.

Hvala vam na razumijevanju.

http://www.mtel.ba/single-article/3912

Dok Logosoft koji je sada u 100% vlasnistvu mtela jos uvijek emituje Discovery kanale. Pitanje do kada
Reply
I opet ne snalaženje Telekom menadžmenta u ovakvoj situaciji. Umesto da otključaju i prebace iz viših paketa u niže određeni broj kanala kao kompenzaciju za novonastalu štetu prema korisnicima, oni se prave ludi. Račun za sledeći mesec trebali bi da umanje na pola zbog ovoga, kao odštetu. Ne bi me čudilo da su znali unapred za ovo pa su hteli da ublaže fijasko puštanjem kanala Star TV.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)