B92
Makar su prestali sa onom blamantnom vremenskom prognozom za čitavu planetu.
Reply
Da, posebno kada za Amazoniju najave toplo i sparno vreme sa mogućnošću lokalnih pljuskova.
Reply
Ode Goran.
Reply
Tamo će ostati samo scenografija, izgleda.
Reply
On je bio poslednja B92 ikona po kojoj je ta televizija bila prepoznatljiva. Oni sada više ništa(ali bukvalno ništa) nemaju od stare B92, osim imena, koje mogu da promene odmah. A, što se tiče njega, verujem da ga je preuzeo BK.
Reply
Mondo piše (nezvanično) Prva.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Nije nemoguće da će preći i na Prvu, ali to je samo solucija. Meni je logičnije da se pridruži BK, pošto su njima sada neophodna TV lica, dok Prva ima dovljno kadrova za to, tako da im nije potreban još jedan. Meni se čini da se on ipak sprema za BK televiziju
Reply
Sta ako Karic kupi B92, a on otisao. Eto ti djavola.
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Ja mislim da če se b92 kad tad zatvoriti ili če da promene njegovo ime u Prva sa plus neki naziv u ime kanal i malo promeniti programsku šemu. A možda kupi taj kanal Karič.
Reply
(18. Mar 2017, 15:48)pele777 Wrote: Meni je logičnije da se pridruži BK, pošto su njima sada neophodna TV lica

Ajde da ne pričamo o BK televiziji kao da to nešto što zapravo postoji, molim vas.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)