B92
Vidim sad da Vesti u 20h traju samo pola sata. Bitno da se sitkomi repriziraju u nedogled.

E, moj B92... Zev
Reply
Znači, ništa od unapređivanja kvaliteta programa terestrijalnog kanala B92? :D
Reply
Nekad je to bila televizija , ovo što se sad dešava sa ovom tv nema smisla , pitam se da li uopšte zaslužuju nac.frekvenciju sa takvim programom (kao i još neke tv kuće) a i logo im je bzvz , kao i Prvoj tv (baš ružan) ;)
Reply
Oni su fenomen. Plejlista koja ima sasvim solidnu gledanost.

...a naravno da zasluzuju nacionalnu dozvolu. Ionako imamo premalo nacionalnih.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Slažem se da fali još Tv sa nac .fr.mada one moraju ispuniti neke uslove što se tiče programa za tu frekvenciju...
Reply
Po meni nije bitan kvantitet vec kvalitet, a toga ocigledno nema.
Reply
(10. Jan 2017, 10:03)dvb-t manijak Wrote: ...a naravno da zasluzuju nacionalnu dozvolu. Ionako imamo premalo nacionalnih.

Sarkazam?
Reply
Nije.

Uslov o % sopstvene produkcije se sve manje pominje.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Od sopstvene produkcije , koliko ja pratim, oni trenutno imaju samo vijesti, a ostali program sa ovim brojnim reprizama podsjeća na neki od tih njihovih novih kabl.kanala- samo što B92 ide i u dvb t2 mrežu :)... Kad se već sve manje pominje sopstv.prod. onda bi bio red da dozvolu za nac.pokrivenost dobije i neka tv sa kabla (ako bi imala interes) kako bi se popunio taj prvi mux koji zjapi poluprazan ..he he
Reply
Ne zaboravite i besmislenu fraking TV Čorbu...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)