Prva (samo osnovni kanal)
Emisija "Super ljudi" počinje sa emitovanjem u četvrtak 23. marta u 21h, a "Dugme sreće" u petak 24. marta u 21h.
Reply
Nije im pametno da idu cetvrtkom kad je i Talenat!
Reply
I na RTL biće Super Ljudi e sad dali će to biti kao Veliki Brat jedna verzija i za srbe i hrvate ili če to biti odvojena verzija ne znam.
Reply
Ista verzija. Biće takođe na BN i FTV za BiH petkom, a na RTL subotom.
Reply
(17. Mar 2017, 19:39)loodilo Wrote: Nije im pametno da idu cetvrtkom kad je i Talenat!

"Ja imam talenat" uopšte nije gledana emisija, ne ulazi u top 10.
Reply
Oko 22h najavljuju emisiju Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem u 22:30. Evo sada je 22:50 i emisija još nije počela, u toku su Super ljudi, a ide promo posle reklama sa najavom emisije (opet) u 22:30 a nakon toga i krol sa istim terminom. Profesionalizam kao kod RTS-a, ista stvar.
Reply
Sinoć su se programi morali prilagoditi programu Happy TV, verovatno zato.
Reply
...niste svesni nezabeleženog pritiska koje su tv kuće pretrpele sinoć. A što reče jedan kolega, ajde sve prođe i kreneš kući, shvatiš da tako mora da bi prvog platio kredite. Malo se središ da u kuću uđeš koliko toliko normalan, a onda te u liftu napuši komšija, kao da to radiš iz ubeđenja, a ne što moraš, jer ne umeš da nađeš neki drugi posao.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Mukica.
[Image: MXy62hO.jpg]
Reply
(31. Mar 2017, 13:01)hawkeye Wrote: Sinoć su se programi morali prilagoditi programu Happy TV, verovatno zato.

Neka je i to u pitanju, emisija je počela u 23h, ali mogli su bar u krolu da promene termin , a ne da u 22:50 u krolu piše da u 22:30 sledi ta emisija.  Stars
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)