Pink (samo osnovni kanal)
Jedan od novih projekata je kviz po izraelskoj licenci "Ko je na vrhu" odnosno "Who's on top", za ostale Mitrović je odlučio da nas iznenadi Smile
Reply
Svake godine je najmoćnija. I svake godine posle par dana/nedelja/meseci svede se na... pa ono što oduvek imamo na ovoj TV.
Reply
S tim što su Talenat i Izvedi me realizovali za nijansu bolje od onoga na šta smo navikli od Pinka. Zvezde i Zvezdice su uspeli da prodaju RTL HR što je za pohvalu, ali na domaćem tržištu plasiraju ona prepucavanja folkerki umesto pevačkog takmičenja. Ono kuvanje na traci može da prođe kao dnevni kulinarski šou mada bi bolje bilo da otkupe Master Chef. Sve ostalo su im čisti promašaji. Oni neki pokušaji noćnog programa, Kočenje, Rada sam, Pepeljuge, Dobar dan...
Ovaj kviz Ko je na vrhu ima potencijala, ali videćemo na šta će to da liči u Mitrovićevoj realizaciji.
Zna li neko zašto su odložili/odustali od Shark Tank? To su najavili još pre dve-tri godine.
Reply
Isuse Hriste, DJV pokušava da izvode humoristički skeč. "Komšinice, pa vi znate da sam heteroseksualan po prirodi" Pink bljuc
[Image: r6bNx6e.gif]
Reply
Je l' moze neko da se seti kako se zvala emisija emitovana 2010 ili 2011 godine, kad su stavili neke dve zene (Vendi i jos jedna) i kao napravili rijaliti. Bas je trajao kratko, one su morale kao da zive zajedno i ispunjavaju zadatke.
Reply
Zvala se "Košmar počinje" Smile
Reply
Ozbiljno Smile
Reply
Mislim da je bila sa Jelenom Golubović, a da se zala "Odavno posvađane" ili tako nekako..
Reply
Jeste, hvala Smile
Reply
WTF jel postoje ljudi koji to gledaju  Stars Facepalm
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)