RTS (1, 2, 3, HD)
(26. Jan 2017, 16:24)DrIlic Wrote: Od 02.02. na RTS1 kreće Elementarno (Elementary) u 00:45, sa reprizom sutradan u 12:45.

Sva sreća pa postoji "pogledaj ispočetka" na SBB D3
[Image: mini_150930014727522968.jpg]
Reply
Stvrano mi nisu jasni ovi sa RTS-a. Razumem da sebe favorizuju ali nisam još video da su zamagljivali mikrofone drugih televizija. Na to sam naleteo u prilogu iz emisije Ovo je Srbija:

(17:18 i 18:09)
Reply
Kad planiraju da promene vizualno svoju informativu. Izgleda katastrofalno. Na nivou je lokalaca.

Reply
Večeras nema serije Fargo, zbog fudbala?
Reply
na jesen navodno, mada je prosle godime bilo da ce na prolece da menjaju. ali rts ko rts.
takodje do daljnjeg nece pokrenuti 24/7 zbog tehnickih problema, sta god to znacilo
Reply
Meni interesuje dali su to odustali od promena Rts Satelit u Rts + ? Znam da su najavlivali to u jutarnji program odavno.
Reply
I koja bi razlika bila osim naziva? Ako nema razlike, zašto je to bitno? :)
Reply
(01. Feb 2017, 15:26)[email protected] Wrote: Meni interesuje dali su to odustali od  promena Rts Satelit u Rts + ? Znam da su najavlivali to u jutarnji program odavno.

Ja mislim da je to bila čisto izrečena glupost kolko da se kaže da se nešto radi. Kao i uvek kad se preuveličava i laže ili preulepšava istina, takva je i sad situacija sigurno. A, i nije im potrebno da menjaju ime kanala, ovako je bar neki originalni naziv uzet. Pogotovu ne u RTS +, jer mi se to ime i koncepcija kanala uopšte ne poklapa.
Reply
(V. Novosti) Beogradske priče: Zdanje RTS u kojem "stanuje" istorija
[Image: f6q5m4i.png]
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:Dragoceni snimci čuvaju se u posebnim uslovima, a kilometri traka obeležavaju mesto važnih beleški prošlosti...
...a kad nam treba neki kraći arhivski snimak za pokrivalicu, najčešće uzmemo privatni VHS snimak 4895615. generacije sa Youtube-a  Kolutam očima
[Image: forum2.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)