RTS (1, 2, 3, HD)
(12. Jan 2017, 11:16)repetitor Wrote: kako im se podsmevala? gledao sam intervju. žena se ponašala sasvim normalno?!

Ako je normalno ponašanje "Sto nije studirala kada joj je bilo vreme?!" i kako blamira sina onda jbg..
Reply
(12. Jan 2017, 11:31)dvb-t manijak Wrote: Koliko sam shvatio, ovde se pričao o tapeless emitovanju. Tu je RTS verovatno jedini u Srbiji koji još uvek ima trake u dnevnoj režiji.
Lokalci su još odavno prešli na računare.
Nazadujemo u svemu, pa i u tome. Haos. Ali dobro, neću mnogo da ih grdim jer su se dosta popravili.
[Image: Logo_blue.png]
Reply
(12. Jan 2017, 11:31)dvb-t manijak Wrote: Koliko sam shvatio, ovde se pričao o tapeless emitovanju. Tu je RTS verovatno jedini u Srbiji koji još uvek ima trake u dnevnoj režiji.
Lokalci su još odavno prešli na računare.

Jesi siguran da su lokalci prešli? S druge strane jedna je stvar opremiti lokalnu tv, a sasvim druga tehnološki unaprediti RTS. 

naravno da to nije zadovoljavajuce, a s druge strane, pa u cemu smo mi to tehnoloski pa napredni . 

RTS dobar deo programa proizvodi tapeless, ali ocigledno ne sve. A opet postoji i mogucnost da je Olja lupila posto se ko zna sta desilo pa je izmislila izgovor sa trakom (barem ja koristim funkcionalne laži u svom poslu, kad treba da sakrijem prai problem i umirim svoje korisnike, sto je inače regularna i normalna stvar).  Čekić
Reply
Ja mislim da se i dalje velikim delom oslanjaju na trake što se i vidi na početku špica gde se prvo javi zamrznuti prvi frejm, pa onda krene.
Reply
Koj raspad rezije direktnog prenosa koncerta filharmonije.

Sad su se sabrali.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
(14. Jan 2017, 22:14)dvb-t manijak Wrote: Koj raspad rezije direktnog prenosa koncerta filharmonije.

Sad su se sabrali.

Gledao sam, razni prigušeni glasovi u toku "pauze" između dve numere, nešto mi sa zvukom nije definitivno bilo ok.

Da li neko zna zašto ovi sa RTS-a kada prenose/snimaju hvataju zvuk iz sale i takav oslabljen bez detalja emituju, a ne sa miksete koji bi trebao biti čistiji?
Reply
Nadam se da bar ovaj treći kanal i ove kablovske kanale ne emituju pomoću traka, i da tu nemaju problema
Reply
Od 02.02. na RTS1 kreće Elementarno (Elementary) u 00:45, sa reprizom sutradan u 12:45.

Reply
Savršeni termini za radne ljude. :D
Reply
Usput prime time je trenutno zauzeo "Surda" odnosno Vruc Vetar
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)