RTS (1, 2, 3, HD)
(Blic) RTS U BORBI ZA REJTINGE Stiže novi šou zabavne muzike i četiri TV serije
[Image: blic_rs.jpg]
Reply
Nisam znao da se još uvek koriste nekakve trake u 21. veku. A o Evroviziji od RTS-a ni jedna jedina vest.
[Image: Logo_blue.png]
Reply
Information 
[Image: 588cf_11374464_589506081188546_970053291_n_jpg_w.jpg]

- Ja volim Srbiju => ovde
- Potera => ovde
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Ne znam koliko ima smisla to premestanje s obzirom da je rec o odnosu RTS-a prema gledaocima, a ne o samim emisijama.
----------------------------

Reply
Ja sam mislio da još samo RTCG radi sa trakama , a da je RTS to davno prevazišao, kad ono .... eto šta se dešava i njima.
Reply
Jeste glupo materijale sa traka ne ubace u racunare.
Jos je gluplje sto relativno nove serije, koje su izvorno radjene u HD tehnici opet emituju kao letterbox. Zar je toliko tesko da to srede, ako vec nemaju original HD.

Ipak, slika filma Monevideo je bila tragicna. Jedna tako skupa produkcija da izadje sa slikom losijom od Zikine dinastije na K:CN je bruka! Verovatno nije do RTSa.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
(11. Jan 2017, 00:04)pjaf Wrote: Ne znam koliko ima smisla to premestanje s obzirom da je rec o odnosu RTS-a prema gledaocima, a ne o samim emisijama.

Mislim da je bolje da bude u tim temama jer su manje pa bi lakše našli ove RTSove svinjarije.

(11. Jan 2017, 00:04)pjaf Wrote:

Što me to ne čudi od dotične Glare
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
eh, pa da li ste zaista mislili da rts ima digitalizovanu proizvodnju programa bez upotrebe traka :D cak ni hrt nije presao jos na tapeless proizvodnju programa, ali su pri kraju.
Reply
(11. Jan 2017, 00:04)pjaf Wrote:
kako im se podsmevala? gledao sam intervju. žena se ponašala sasvim normalno?!

[Image: a57E7MN_460s_v4.jpg]
Reply
(12. Jan 2017, 10:10)KiMi Wrote: eh, pa da li ste zaista mislili da rts ima digitalizovanu proizvodnju programa bez upotrebe traka :D cak ni hrt nije presao jos na tapeless proizvodnju programa,  ali su pri kraju.

Koliko sam shvatio, ovde se pričao o tapeless emitovanju. Tu je RTS verovatno jedini u Srbiji koji još uvek ima trake u dnevnoj režiji.
Lokalci su još odavno prešli na računare.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)