Hit FM
Meni ovo još uvek ne zvuči uigrano. Nešto im s vremena na vreme naglo i napadno fejduje zvuk na kraju džinglova i pesama, mada se to u poslednje vreme dešavalo i pre starta Hit Music Fm-a. Naziv mi nije dovoljno kreativan, izlizan je i neopravdano opet na drugom jeziku. Program je za Srbiju, pobogu!? Muzički izbor slušljiv, ali često neupakovan u smislene blokove. Ženski glasovi koje sam danas čuo isto zvuče, pa je utisak kao da jedna osoba radi sve, tako da se gubi jedan element neophodne dinamike u govornim segmentima pre i posle vesti. A, da... Onaj deo sa pričom o pripremama tokom leta i snimcima kako vežbaju krajnje je neinventivan, neduhovit, nezanimljiv, dakle i nepotreban. Čak ostavlja utisak neozbiljnosti: pustili su snimak kako voditelj, kako su rekli, letos u 6 ujutru, vežba za jutarnji program najavu pesme... Profesionalno, nema šta. Pripreme su bile potrebne svakako, ali takve banalizacije nisu za etar?! Džinglovi su bledi, koceptualno i po dizajnu, osim muzičkih podloga i zvučnog pakovanja. O kvalitetu signala uzaludno je i raspravljati, uzevši u obzir sveukupno stanje u srpskoj radiodifuziji. Opšti utisak- sve to može puno bolje, ali ovaj program donosi napredak u odnosu na prethodnu koncepciju. Sviđa mi se.
Reply
Po meni hit fm treba da ima muziku i hitove kakve ima City radio iz Bugarske, ili Fresh iz Rumunije ili pak NRJ France... Takvu muziku ne emituje ni jedna nacionalna stanica kod nas...
Reply
tolko ti je od zabave: nema modulacije na 101.9 jasterbac, nema nista na 106.8 crni vrh.celo jutro. samo tisina.
Televes FSM100, Televes Pro 75, Nokia Mediamaster 9800, Yamaha R-N500, Bose AM5/III, Technics 1210mkII, JBL Charge3
Reply
I na RDS-u (Subotica) još uvek stoji identifikacija ROADSTAR.
Reply
I dalje nema sajta... malo su neozbiljno krenuli, a spremali se jadni čitavo leto :D
Fruškogorski FM PIRATI:
19.07.2014.
93,8 Dalrádió
96,9 Radio Grmeč
98,2 Aškali
99,1 Srpska Krajina
104,2 Antena
104,5 Jesenjin
105,7 Guess FM
Reply
(22. Sep 2011, 16:46)timeout Wrote: I na RDS-u (Subotica) još uvek stoji identifikacija ROADSTAR.

... i na 107,5 106.8 97,2 jednom rečju indentifikacija stoji na svim RDS uređajima i predajničkim mrežama! Po meni ta promena radija je krajnje neprofesionalno urađena!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Da bi zamenili RDS moraju da obiđu svaki predajnik pojedinačno, tako da...

Zzzzz
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Za sada na sajtu http://www.hitmusicfm.rs stoji slika da je sajt u pripremi...
"Kakvi mladi, takvi stari...Od ovog trenutka, trazimo nove...mlade. Alo, javite se!"

[Image: dsdsv_copy.png]
Reply
A live streaming je trenutno ovaj! http://roadstar128.streaming.rs:9300/

Ono što sam sinoć primetio je, na primer, ide Joe Cocker - N'oubliez Jamais, pa neke 3 pesme i opet Joe Cocker - N'oubliez Jamais.
I fora 00.34 Lady Gaga - Edge Of Glory, 01.32 Lady Gaga - Poker Face.
A nakon svake 2-3 strane pesme, ide po jedna domaća.
Reply
Ovo je strašno. Muzička matrica neshvatljiva (Lejdi Gaga do Plavog orkestra), toliko šizofrene nisu ni Antene... Voditelji spori i kao da rade na televiziji pa mogu da se smeše i razvlače... Juče su pustili voditelja da čita vesti sa pogrešnog mikrofona, i njegov su otvorili tek pred vremensku prognozu...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)