MTS optički net
Zvaničan letak koji ubacuju ljudima u sandučiće po Novom Beogradu.

[Image: QF6YvXL.jpg]

Izvori:
https://forum.benchmark.rs/showthread.ph...ost5260544
https://forum.benchmark.rs/showthread.ph...ost5276772
Reply
BOX3 4.500 dinara plus mobilni 700 dinara = 5.200 dinara. Previše!
Reply
Ja mislim da pretplata ne ide uz box ili grešim?
Reply
Sve je uračunato u box.
Reply
Mobilni ide odvojeno, piše "naknada uz box".
Reply
Tačno je, ali sam to napisao za one koji imaju ili žele sve mts usluge objedinjene. Ja sam ih sve objedinio. Nekada je to bio box4 (fiksni, mobilni, iptv i internet), ali je ukinut, kako bi verovatno nabili cenu.
Reply
Tako je, ne postoji više Box4 već se mobilni paketi nude uz doplatu, a u Box2 i Box3 je uključena pretplata za fiksni. Naravno, Telekom ne nudi Box bez fiksnog, kako vidimo čak ni na optici.
Reply
Verovatno je slabo išao taj paket. Iskreno, bolje je ovako, svako bira mobilni paket prema potrebi.
Reply
Dobra stvar je što je u optičke pakete sa TV kanalima konačno ušao i HD paket u osnovnu ponudu. Loše je što je cena "paprena", a izbor HD kanala je i dalje slab u odnosu ponudu SBB-a. Prihvatljiviju optičku ponudu za "prosečan džep" ovdašnjeg korisnika pruža Beotel sa svojim trio, duo i solo paketima. Npr. optički trio paket kod Beotela (120tv kanala,72h unazat, sve Arene i svi CineStar kanali, fiksna telefonija, box sa Kodi/YouTube softverom, TV na mobilnom uređaju, Internet 200/20 Mb) košta mesečno na 2 godine ugovora svega 3290 dinara (prvi mesec je 1 dinar) što je daleko povoljnije i sasvim dovoljno za kućne potrebe. Na žalost korisnika, veliki problem je mala teritorijalna pokrivenost da bi bili neka konkurencija Telekomu Srbija pa da ih nateraju na obaranje cena. Realno sve ove cene treba da obore bar 20-30%.
Reply
Možda i umanje cenu, kao što je bio slučaj sa Antenom, koja je sa 899 spuštena na 599 dinara. BOX3 bi mogao da košta 3.700 dinara. Do te cene se dodje ako se oduzme cena HD paketa (400 dinara), Dodatni stb 300 i usluga 72 sata 100 dinara. Dakle, samo ako bi tv zaista bio gratis u tom paketu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)