MTS optički net
Meni nisu jasni ljudi koji žele da skinu film za par sekundi. To su oni koji imaju preko hiljadu neodgledanih filmova na HDD: "Neka ga, nek stoji." Zar nije veći gušt sačekati par minuta? Neki mudri ljudi su rekli: Čekanje je pola zadovoljstva. Jedino vredi što se tiče uploada. Ali cena je bezobrazno visoka, čak i za najjeftiniji paket.
Reply
(23. Sep 2017, 18:16)Warsong Wrote: Kako bih mogao da skinem sto veci film/igru u sto kracem periodu. Nisu mi jasni ljudi koji misle da je brz internet "nepotreban".

+1. Igre su baš fino narasle i tek će. Striming HD materijala, pa će krenuti 4k... kako da ti ne treba veći dl (i ul).
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Ninoslav1983 @ Bench forum:
Quote:Elem, trenutne informacije su:

Box 2 paket, 150/20 za 3600 din, 2 meseca po dinar
Box 3 paket, 250/30 za 4200 din, 3 meseca po dinar

Ukoliko ste vec pod UO za vdsl npr, ne mora da se čeka kraj ugovora, prelazite bez problema.

Ceo Novi Sad pod optikom do Q3 2018 (bez prigradskih naselja).
Reply
Cekaj,ja imam BOX 4 paket,da li to vazi i za nas ili ne?
Reply
Ništa još ne važi, nema zvaničnog cenovnika na sajtu.

Ne sumnjam da ćeš blagovremeno saznati da možeš da se priključiš kad uvedu optiku u tvoj kraj, a ako si zainteresovan da po cenama koje budu objavljene pređeš na nju, možeš i sam da ih o tome obavestiš.

Svakako nema logike da prave probleme ljudima koji su naumili da im ostave još više para, osim u slučaju da moraju da otplate neku specijalnu pogodnost koju su dobili na početku ugovornog perioda.
Reply
(22. Sep 2017, 22:28)stonecoldcrazy666 Wrote: Je l' fiksni telefon i dalje uslov? Ako jeste, tek onda se ne isplati.

Jeste, fiksni je uslov. Ne moze samo internet, iako se radi o optici.
Reply
(24. Sep 2017, 22:50)Ducak Wrote: Jeste, fiksni je uslov. Ne moze samo internet, iako se radi o optici.

fiksni je gratis, niko te ne tera da ga koristis. Kolutam očima
срце, руке и тастатура
Reply
(24. Sep 2017, 14:01)pjaf Wrote: Ništa još ne važi, nema zvaničnog cenovnika na sajtu.

Ne sumnjam da ćeš blagovremeno saznati da možeš da se priključiš kad uvedu optiku u tvoj kraj, a ako si zainteresovan da po cenama koje budu objavljene pređeš na nju, možeš i sam da ih o tome obavestiš.

Svakako nema logike da prave probleme ljudima koji su naumili da im ostave još više para, osim u slučaju da moraju da otplate neku specijalnu pogodnost koju su dobili na početku ugovornog perioda.

Ukoliko posedujes optiku i ukoliko imas novca za opticki net veoma jednostavno mozes da sklopis ugovor jer vec postoje spremni ugovori u poslovnicama i vec se znaju uslovi. Ja sam procitao ugovor i meni je to bilo preskupo. Inace sam u tom trenutku bio korisnik super box 4 paketa i nisu mi pravili problem. Cenu sam napisao u mom prvom postu kao i uslove
Reply
Information 
Pošto je ista tematika, spojene su teme "MTS optički net" i "FTTH - posle Stepe, sad i selo Milosevo kod Negotina".
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
akki @ Bench forum:
Quote:Novi info, rok za zavrsetak radova podizvodjacima je 15.11. do kada bi trebalo da budu provucene sve vertikale i spojene zgrade odnosno kabineti, naravno odnosi se na NBG/Zemun... radovi se rade kvalitetno, postoje 3 nivoa kontrole kvaliteta, sam podizvodjac, telekom i huawei kao poslednja kontrola... vezano za uvodjenje, podizvodjaci ce uvoditi optiku u stanove/kuce na mesta gde odrede stanari a istog dana ce dolaziti tehnicar iz telekoma da to sve poveze i pusti...

U vezi cena, dzabe zovete cc jer oni trenutno jos uvek imaju stare cene koje su u sistemu, moj info je da ce za samo net pakete biti jeftinije cene od ovih koje su trenutno u opticaju, ne mogu da kazem tacno koje su cene jer nije jos definitivno odluceno, ali ono sto je bila info za dva meseca besplatne probe je za sada neizvesno nazalost undefined ... ljudi koji su sada dobili mogucnost da se prikljuce na optiku mogu da potpisu ugovore po postojecim cenama ali moj info kaze da ce kada krene kampanja biti povoljnije i cenovno i sa promocijama nekoliko meseci za dinar+ besplatna 2 meseca probe ukoliko ipak bude ta varijanta...

vezano za periferiju tamo ide vdsl...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)