Predlozi
Što se mene tiče, može. Jedino što ti je za otvaranje novog podforuma potreban Hawk pošto ja nemam tu mogućnost.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
А да реорганизујемо дигитални форум, тако да дешавања у регији која се тичу дигиталне телевизије буду у подоруму, т.ј. да форуми "DVB-T2 у Србији" и "Дигитална телевизија и гашење аналогије" замене места?
Reply
Evo napravio sam reorganizaciju sa prvenstvenim ciljem da se odvoje forumi za prijem i emitovanje signala.
http://www.rtvforum.net/forum-18.html

Naravno, radovi su i dalje u toku i svi predlozi za dodatno uređivanje ovih potforuma su dobrodošli.

Molim vas da sve greške i probleme prijavite.
Reply
I dalje se dogovaramo kako tačno da organizujemo potforum Digitalizacija u Srbiji.

Na osnovu vaših komentara shvatili smo da bilo dobro da sve zone emitovanja ne budu u istoj temi jer ne žele svi da prate sve informacije o svim zonama i predajnicima, ali i da je previše da imamo zasebne teme za svaku zonu.

Uskoro ćemo pronaći neko rešenje za ovo.
Reply
Evo predloga za teme:
  1. Sombor, Subotica, Kikinda, Vršac, Čot*
  2. Avala
  3. Cer - Maljen, Tornik, Ovčar
  4. Rudnik - Crni Vrh
  5. Deli Jovan, Tupižnica
  6. Kopaonik, Jastrebac, Besna Kobila

Jedina nedoumica je da li da Čot bude u posebnoj temi, odnosno da li da ih ukupno bude 6 ili 7.

Želeli bismo da pročitamo vaše mišljenje o predlogu i sve ostale sugestije u vezi sa ovim.

Hvala.
Reply
Sto se tice Vojvodine mislim da bi sve trebalo u jednu temu, dakle mislim da ne treba za Cot praviti posebnu temu.
Reply
a zasto ne podelis prema regionima?
4 teme
istocna, zapadna, severna i juzna srbija?
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
Vodimo se ovom mapom sa RTSovog sajta:

[Image: SomBEoy.jpg]

Recimo ovako, ako bi pratili geografski princip:

- Vojvodina
- Avala
- Cer/Maljen + Tornik/Ovčar + Kopaonik
- Rudnik/C. Vrh + D. Jovan
- Jastrebac + Tupižnica + B. Kobila

5 tema.

Jedina dilema je taj Čot zbog veličine njihove zone.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
pa, šta ima veze koliko ima tema? jeste li ograničeni brojem?
neka ih ima 5, 6, 7 ili 8 ako to pomaže ljudima. hoće li neko praviti problem zbog toga?
stavite čot u zasebnu temu, ako treba još koji vrh odvojiti zasebno i pičimo.
Reply
@Eddie
Crni Vrh i Deli Jovan nemaju tačke zajedničkog pokrivanja, jer imaš planine između, a mislim da je baš fora da se u jednoj temi objedine predajnici koji se hvataju na nekom područiju.

L&M
Moj predlog je da se prate geografske zone pokrivanja.

Ono što se izdvaja je Istočna Srbija, Pirotski kraj i Južna Srbija, tako da su logične celine:
  • Tupižnica + Deli Jovan
    Pirot
    Besna Kobila

Vojvodina bi mogla da bude jedna tema, tako da je tu čista situacija i da imamo 4 jasne celine..

Dilema je kako podeliti ostatak, jer ima dosta preklapanja, a ako bi sve stavili u istu temu biće gužva.

Neki parovi mi padaju na pamet: Avala+Cer, Kopaonik+Ovčar i možda CV+Jastrebac?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)