Predlozi
Ubacite u diskusiju televizije Most i Panonija iz Novog Sada, imaju dozvolu za emitovanje na podrucju 9 prema RRA oblast Backe u Vojvodini a nema diskusione teme o njima.
Unapred hvala
Reply
pa, možeš sam da otvoriš teme?
Reply
Predlog

Nedavno kada je forum imao problema sa hostingom i kada je trajala selidba, saznao sam preko privremene info strane da forum ima svoje Facebook i Twitter profile. Nisam neki zagovornik društvenih mreža, ali zaista mislim da bi bilo zgodno ubaciti ikonice i prečice do istih u zaglavlju foruma, čisto da se zna. U slučaju nekih problema, posetioci će se setiti gde da potraže info o tome šta se dešava.
Reply
Ovo nije predlog nego pitanje ali ne znam gde da ga postavim.Vidim da se pojavio još jedan Tv manijak koji se od mene razlikuje u malom slovu t i - između tv i manijak.Hteo bih da pitam da li je to dozvoljeno?Ukoliko jeste izvinjavam se ali morao sam da pitam.Nemam ništa protiv tog člana foruma.
Reply
Nije se on pojavio nego ti Smile
Taj manijak se registrovao jos 2011. tako da si u neku ruku ti plagijator Smile

Ja sam licno uvek protiv slicnih korisnickih imena jer mogu da unesu zabunu.
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
predlog (tj. pitanje) godine :D
Reply
 Video sam samo da je napisao dva posta.Eto šta se desi kada ne obratite pažnju na datum registracije. Smile Sada sam video da postoji još jedan tvmanijak(sve je spojeno u tom korisničkom imenu)registrovan 2012. godine koji još nije pisao postove.Kada sam se registrovao na ovaj forum želeo sam da pokušam sa ovim korisničkim imenom.Mislio sam da je sigurno već zauzeto i iznenadio se kada je bilo prihvaćeno.Ukoliko slična korisnička imena nisu dozvoljena,mogu da promenim korisničko ime,nije problem. :D
Reply
Kao što si i sam primetio, razlika je u toj crtici - (ili minusu). U principu, kod korisničkih imena nema razlike između velikih i malih slova (zavisi od samog koda, tehnički može da se izvede da se pravi razlika između velikih i malih slova, ali se to izbegava upravo zbog zabune). Sa druge strane, ti nisi prekršio nikavo pravilo pa nema potrebe da menjaš nadimak, jedino ako želiš da ga promeniš u neko koje se malo više razlikuje, mada ako bi svi sada menjali nadimke npr. neko se zove Dragan, neko DraganX itd. admin bi verovatno bio "presrećan" sa tim poslom oko menjanja imena Smile

Pozdrav
Reply

Smile
Ne svadjaj se sa budalom. Prvo te spusti na svoj nivo, a onda te dotuce iskustvom...
Reply
(03. Feb 2015, 23:26)Aleksandar Wrote: A možda da imamo lednu lepljivu temu sa sadržajem po predajnicima? Mislim da bi to zasad bila jedinstvena informacija, koja bi se ažurirala kako koji kanal dođe?
Mislim da je ovo dobra ideja, jer se ovo provlači kroz mnoge teme.
Možda bi mogli da napravimo i čitav podforum gde bi imali posebnu temu za svaku digitalnu zonu.
U početnoj poruci temi može da se napiše koje sve lokalne i regionalne stanice danas deluju na tom područiju.
Evo ja se javljam kao dobrovoljac da spremim Beograd i Crni Vrh-Rudnik, a mogu i još nekoliko ovih prostih npr. Vršac ili Subotica.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)