VIP Mobile
Ja imam to ukljuceno u paket, koristim Nova 4. Prilicno sam siguran da je ta opcija jos tada bila dostupna jer sam je ja dobio gratis,kao i 1gb neta, duple gb itd. Ne znam zasto bi izbacili tu opciju a naplacivali su je.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Zato što, ako su minuti i poruke neograničeni jedini način da zarade nešto preko tarife je Internet.

Tehnički naravno da je moguće... Wink Ali sa biznis strane nije prihvatljivo, pa nije ni moguće.

P.S.
Za razliko od toga kakvi su bili ranije i kako su gledali da izvaćare ljude na ne čitanje sitnih slova, ovo moram priznati zaista jasno i nedvosmisleno naglase prilikom potpisivanja ugovora kao i cenu po megabajtu! Usput naravno napomenu da postoje i dodaci za internet.
Reply
Mislim da samo trebate da trazite da vam aktiviraju tu opciju.
[Image: Capture_2017-11-17-01-18-05.png]
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Hahaha
I ja sam budala što trošim svoje vreme (kog nemam) na tebe. No sad bar znam pa da te ignorišem ubuduće.
Reply
Naravno kada nemas argumente i vidis da nisi u pravu treba da ugnorises.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Ok. Ostale, koji su razumni, a potrebna im je informacija samo da podsetim, vezano za eventualnu opciju ograničavanja internet saobraćaja na Neo paketima:
(17. Nov 2017, 00:31)Xman Wrote: Nema bio sam juče sa nekim da potpiše ugovor, pa pitao.
Prosto ne dozvoljavaju tako nešto na ovim paketima.
Toliko od mene na ovu temu.

Pozdrav!
Reply
Pisali su i po Benchu ljudi da Vip na Neu nema mogućnost ograničavanja za razliku od nekih drugih njihovih paketa.

Pilićarska posla.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)