Beograd 202
(12. Feb 2017, 02:13)laki2008 Wrote: I ja se slažem iako sam ih hvalio ranije pre svega zbog toga što još uvek imaju "live" noćni program (za razliku od ostalih stanica). Svejedno, red je brate da se poboljšaju. Osim toga, izgleda da su ukinuli od Nove godine emisiju "Kaži dragička" koja je išla nedeljom u ponoć u kojoj su gostovali poznati i manje poznati domaći bendovi.

Ona ide u prolecno/letnjo - jesenjoj semi
Reply
Ima li nekih reci o besplatnim radio stanicama i digitalizaciji oce li ih skorije biti ?
Reply
Celu sliku o 202-jci upotpunjuje uzasna 'zvucna slika'. Spice i dzinglovi su toliko losi i uz to lose upotrebljeni u programu da uspevaju da me nateraju da i zbog toga predjem da slusam nesto drugo. Neki dzinglovi bukvalno nose 'transfer neprijatnosti'.
Radio Fokus zajedno sa piratskom mrežom "Radio Balkan" na nizu nelegalnih frekvencija na sramotu drzave - 1159. dan.
Reply
Da, zvučni identitet 202-ke je trentno najgori od svih stanica koje mogu da se čuju na FM skali. Špice i džinglovi su na nivou lokalne narodnjačke stanice iz osamdesetih. Gomila straromodno interpretiranih i snimljenih vokala, horski slogani (ŽIVEO RADIOOO i njima slični), idiotizmi poput "poljupca"...ustvari, čak i nemaju džinglove, sve su to maske.
[Image: forum2.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)