Ćoše za Artura i njegovih 40 klonova
(17. Sep 2016, 00:58)Marko13699 Wrote: ANTENA PLUS i Vučko 1 mi mirišu na Artura Klarka. :D

Zato što i jeste on Facepalm . Ne mogu da verujem da je neko toliko zaludan :|

(17. Sep 2016, 00:58)Marko13699 Wrote: Dugo se nije desilo da neka tema bude ovako popularna...

Prekjuče sam guglao "mts antena" i forum je bio na drugom mestu dobijenih rezultata. Sada je 5 rezultat zbog Telekomovih sajtova.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(17. Sep 2016, 01:31)Eddie Maiden Wrote: Zato što i jeste on Facepalm . Ne mogu da verujem da je neko toliko zaludan :|

Zaludan je onaj koji finansira ovaj ''forum''... mada na pravom ste putu da pomračite slavu čuvenih ''Monty Python-vaca''! Naklon

Ovo je u skladu sa naslovom teme...

[Image: Alan-Ford-SPECIAL-U-strahu-su-velike-oci...16ea22.jpg]
Reply
Vučko is coming back...
Reply
Koji bot

Facepalm ROFL
Reply
(17. Sep 2016, 02:17)Vučko 2 Wrote: Zaludan

[Image: tumblr_mu0aq6poDi1s03sj0o1_500_zpsodilkivy.gif]

Mah
Reply
Vucko ne krij se iza coska...Hhahahah....Uporan ...
Reply
(19. Sep 2016, 20:49)euromatik Wrote: Krajnje vreme je da se stane na put bahatom LELEKOMU!

Reply
Information 
Pošto ne znam da li je Artur C. Klark Telekomov bot, promenio sam naziv teme i prebacio je ovde. Obzriom da dotični malo-malo pa navrati uprkos banu između 20 i 40 njegovih profila, neka odmah ovde okači šta ima, da ne pravi đubre po drugim delovima foruma.
Reply
(02. Oct 2016, 13:37)edman84 Wrote: imam veliki problem od kad su u kikindi pustili u rad nov predajnik nisam u mogucnosti da hvatam madjarske kanale probao sam da preskeniram listu kanala sve nadje al je nemoguce pstiti antenu okretao nista. Antena spoljna ISKRA P-43N-TRIPLEX sa pojacivacem.

Izvadi to ant. pojacalo i umesto njega stavi asimetricni clan,ako i onda madjarski signal bude slab dodaj ovo
i onda ce sve raditi kao pre.

http://www.dual.rs/UHF-predpojacivac-preamplifier-Loga2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)