Ćoše za Artura i njegovih 40 klonova
E vala i ako si....On dosao ovde da soli pamet braneci tamo neke sto su pokrali pola drzave i kradu i dalje....
Reply
(17. Sep 2016, 00:11)AlekLO Wrote: Mitrovica podrzava vlast tako da on radi sta zeli...Videli ste kako na pinku velicaju Vucica...Svaki dan mu posvete bar 15 minuta ...

Šta tii imaš protiv našeg premijera ?
Reply
Vucko citat:Šta tii imaš protiv našeg premijera ?
Bolje da ne pisem sta imam...
Reply
(17. Sep 2016, 00:28)AlekLO Wrote: Vucko citat:Šta tii imaš protiv našeg premijera ?
Bolje da ne pisem sta imam...

Pa ti ne umeš ni da koristiš opciju ''citirati'' ?
Reply
(17. Sep 2016, 00:27)Vučko 1 Wrote: Šta tii imaš protiv našeg premijera ?

Ništa efikasno.
Reply
(17. Sep 2016, 00:32)Vučko 1 Wrote: Pa ti ne umeš ni da koristiš opciju ''citirati'' ?

Wow  Jel si dobio sendvic i besplatan prevoz
Reply
Vucko,procitaj prvo ili neka ti admin kaze pravila foruma...Ne da napadas i ispravljas ...Izgleda da si i ti neki klon od banovanih ali ok..
Reply
Poceli su sa provokacijama kako bi skrenuli sa temom... Imace admin pune ruke posla a vi ostali bolje ne nasedajte...
DVB T(2): Tupiznica, Jastrebac, Deli Jovan, Belogradcik (BG)

S(2): Hot Bird 13.0°E, Eutelsat 16.0°E, Astra 19.2°E, Hellas sat 39.0°E

Risiver: Amiko mini HD Combo (T2/S2/C)
Reply
ANTENA PLUS i Vučko 1 mi mirišu na Artura Klarka. :D

Dugo se nije desilo da neka tema bude ovako popularna... Svaki put kad navratim ima bar 3 nove stranice opravdane pljuvačine.
Reply
Ma da Marko13699....Iritiramo ih sto imamo svoje misljenje i iskazujemo ga ovde.Ja vam garantujem da ce posle nove godine spustite cene drasticno kao i svi ostali kablovski operateri sto su snizili..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)